štvrtok, 27 januára, 2022

Praskli jej nervy! „Už stačilo!“ Dara Rolins sa pustila do Matovičovej vlády!

Posledné články

Praskli jej nervy! „Už stačilo!“ Dara Rolins sa pustila do Matovičovej vlády!

Najznámejšia Slovenská speváčka Dara Rolins nevydržala a poriadne sa obula do opatrení Matovičovej vlády.

Známi hudobníci sa poriadne rozzúrili, keď si pred pár dňami vypočuli slová premiéra Matoviča. Medzi nich patrí aj Dara Rolins, ktorá ostro okomentovala opatrenia, ktoré jednoznačne umelcom nie sú po chuti.

„Mám pocit, že celá pandemická situácia zasiahla a ďalej zasahuje šoubiznis úplne najviac. Som z toho smutná. Napriek tomu, že karanténa priniesla so sebou veľmi veľa aj pozitívnych vibrácií, pretože sme sa mali možnosť všetci dostať bližšie k sebe a hodiť sa do kľudu, tak všetko má svoje hranice a limity“

Foto: archívne, SITA/Martin Medňanský
Zdroj:  SITA/Martin Medňanský

„Už stačilo! Aj my potrebujeme pracovať a toto celé je úplne na hlavu postavené, nedáva to zmysel a mám pocit, ako keby chcel niekto niekomu iba zavrieť pusu a namazať mu med okolo huby. Ale vlastne sa tým nič nerieši a ideme ďalej v tom nezmysle nastavenom. Takže pre mňa veľké sklamanie. Toto nie je efektívne riešenie pre nikoho!” Rolins nevydržala ďalej mlčať a povedala to na rovinu.

Najnovšie uvoľnenia mysleli aj na umelcov. Od 10. Júna v počte 500 osôb a od 1. Júla do konca roka 2020 do 1000 ľudí.

Zdroj:
Zdroj: Sedmička.cz

Podľa známych tvári však v žiadnom prípade nejde o pomoc, ktorú skutočne potrebujú. Podľa slov umelcov nejde vôbec o zárobky. Ide predovšetkým o prach veľkého množstva ľudí, ktorí majú spoločenské akcie na starosti.

Nespokojná je aj skupina Gladiator.

„Obdobie pandémie nám zrušilo 90 % akcií, to znamená, že hudobníci zostanú do konca roka bez príjmu. Samozrejme, nejde len o nás, sú na to naviazaní technici, zvukári, osvetľovači, ale aj organizátori podujatí.”

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články