pondelok, 6 decembra, 2021

PRASKLI MU NERVY! „Nezdá sa vám, že toto je skutočná MAFIA?“ „Pre pána Boha, otvorme si oči a začnime vnímať všetko!“

Posledné články

PRASKLI MU NERVY! „Nezdá sa vám, že toto je skutočná MAFIA?“ „Pre pána Boha, otvorme si oči a začnime vnímať všetko!“

Bývalý poslanec NRSR Peter Marček skritizoval súčasnú vládu Igora Matoviča. Podľa Peter Marčeka je premier Matovič nesvojprávny.

Celé vyjadrenie lídra Hlas Ľudu

Milý priatelia, občania a občianky Slovenska. Nerozumiem jednej veci, Igor Matovič, mimochodom vážne podľa mňa, aj mnohých politikov, novinárov či odborníkov- lekárov, máme indície aj z Viedenskej nemocnici, psychiatri, myslím si, že určite nie je svojprávny človek!
I.Matovič robí takú hanbu Slovenskej Republike v zahraničí, že si to nevieme ani predstaviť!

Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk
Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

Najmä v EÚ, dokonca aj v Číne, teraz svetové média komentujú jeho podvody a plagiátorstvo, no bohužiaľ nie iba jeho, ale aj predsedu NR SR B.Kollára, ministra školstva, či poslankyni P.Krištúfkovej, alebo si pripomeňme ešte aj maturitné vysvedčenie L.Nicholsonovej!

Prosím vás, tak skúsme vyhodnotiť pôsobenie a činnosť Vlády SR a NR SR, veď my už sme tak znechutení, ľahostajní k tomu, čo sa deje okolo nás, neuvedomujeme si, kto a ako nám vládne, že nedokážeme sa ani postaviť na odpor a záchranu našeho miľovaného Slovenska?

Pre pána Boha, otvorme si oči, vypláchnime poriadne uši a začnime vnímať všetko, čo sa deje okolo nás, čo stvára táto Matovičová vláda…?

Foto N – Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Teraz príde na Slovensko cca 40 miliárd euro, zamestnalvatelia sú už na pokraji zrútenia, bude masívne prepúšťanie, ak vláda neuvoľní peniaze a nepodporí zamestnávateľov, tak bude zle nedobre, ľudia prilu o prácu, rodiny o živobytie, už dnes máme more nezamestnaných a bezdomovcom!

Toto chceme?
Pozrite sa, čo splnili, 25.000 bytov, zrušili 13 dôchodky, aké poriadky robil tento chorý človek, nie môj premiér! Nie on bude rozhodovať, do kedy zostane v premiérskom kresle, že vraj musí urobiť poriadky, on urobí viac zla a škody, ako dobra, keď im dovolíme vládnuť ďalej!

Je tragédiou, že už zahraničné média píšu o tom,
že na Slovensku máme vládu plagiátorských šašov a podvodníkov! Nezdá sa vám, že toto je skutočná mafia?

Ak súhlasilte so mnou, zdieľajte prosím, šírte to aj ústne, hovorte o tom, iba tak dokážeme zastaviť týchto liberálnych šašov, plagiátorov a klamárov!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články