utorok, 7 decembra, 2021

Pravá tvár Ireny Bihariovej? Tak toto členka Progresívneho Slovenska prehnala!

Posledné články

Pravá tvár Ireny Bihariovej? Tak toto Biháriová prehnala!

Dnes už Smer-SD nie je nepriateľom číslo 1. Stáva sa ním jedna z najrýchlejšie rastúcich strán na Slovensku. ĽSNS rastie vďaka nespokojnosti Slovákov, ktorí už jednoducho neveria klasickým stranám.

 

Predvolebná kampaň sa však zmenila. Útoky na stranu Smer-SD upadli. Zvyšujú sa však útoky na Kotlebovcov. Liberálne útoky sa však stávajú skutočne kontraproduktívne a ĽSNS neustále rastie.

Pravá tvár Ireny Bihariovej? Tak toto Biháriová prehnala!

 

Po novom sa na námestiach proti Kotlebovcom štrajkuje a v dave sa objavujú aj známe politické tváre. Medzi ne patrí aj Irena Biháriová, ktorá sa objavila na protestoch proti Kotlebovcom. V boji proti extrémizmu členka Progresívneho Slovenska vytiahla transparent ilustračnej fotografie ľudí v koncentračnom tabore. Nič by sa však nestalo ak by sa Biháriová pozojuca so smutnou fotografiou neusmievala od ucha k uchu. V tomto prípade to naozaj Biháriová prehnala.

 

Správanie Bihariovej okomentoval bývalí poslanec NRSR Rafael Rafaj, ktorý porovnal stredoškoláčku z Alabamy a Irenu Bihariovu.

 

Táto stredoškoláčka z Alabamy si 20.júna 2014 urobila selfie s úsmevom v priestore koncentračného tábora Auschwitz-Birkenau. O nevhodnom až šokujúcom správaní, na ktoré za 24 hodín odstala vyše 6000 odmietavých reakcií, písali dokonca The Washington Post. Mnohých, okrem nevhodnosti miesta na úsmev a slúchadlo v uchu pobúril aj smajlík za nadpisom. V každom prípade poučenie je, že na akomkoľvek pietnom mieste sa neusmieva.

 

To zjavne nepochopila ani progresívna podpredsedníčka PS-Spolu Irena Biháriová, ktorá sa vyškiera s fotografiou ľudí, ktorí mohli byť aj v tomto koncentračnom tábore. V Amerike by okamžite dostala virtuálne facky a musela by sa ospravedlňovať. Na Slovensku? Ste za hrdinku. Teda aspoň medzi bratislavskými kaviarenskými povaľačmi a fejsbúkovými liberálnymi hejtermi. Nuž dva svety, dve kultúry, ale aj dve hlupane.

 

No ale neusmeješ sa na spriazneného fotografa zo spriazneného liberálneho plátku ako si veselo kráčaš protestovať proti „fašistom“?! No veru nie, s takouto fotografiou veru nie. Lebo to nie je ani slušné, ani férové, ani progresívne. Ibaže zabúdaš, čo ti to vlastne strčil organizátor protestu do ruky, aby si bola „in“. Lenže ti nedošlo, že to môže pokračovať a môžeš byť aj za in-divíduum, in-fantilnú, in-diskrétnu…

Zdroj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2688628874555710&set=a.219426234809332&type=3&theater

Zdroj foto: Tomáš Benedikovič, https://www.multikulti.sk/rozhovory/davajte-si-pozor-na-tu-bihariovu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Upravte si kód stránky. Ilustračné foto má pravdepodobne pevnú veľkosť, a na mobile to tak rozhádže stránku, že je takmer nepoužiteľná.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články