sobota, 22 januára, 2022

Pravda nás oslobodí!… Hrnkov drsný odkaz Matovičovej vláde! 

Posledné články

Pravda nás oslobodí!… Hrnkov drsný odkaz Matovičovej vláde!

Vlada Igora Matoviča ide bojovať proti konspiráciam. Podľa štátneho tajomníka Martina Klusa je zdôrazňovať, ako v čase pandémie Koronavirusu Európska únia nepomáha.

Netreba však zabudnúť, že Európska únia na začiatku skutočne zlyhávala. Dokonca Taliansko prijalo pomoc od Ruskej Federácie či lekárov z Kuby. Dnes však Matovičova vláda ide bojovať s dezinformáciámi a chrániť liberálnu demokraciu.

K tejto problematike sa vyjadril aj bývalí poslanec NRSR Anton Hrnko, ktorý v statuse skritizoval štátneho tajomníka Klusa.

Hrnko prišiel kvôli havárii lietadla o celú rodinu. K tragédii sa ...

Zdroj: SITA / Diana Černáková

AHA, UŽ SOM POCHOPIL

Človek sa nestačí čudovať. Práve dnes som pochopil, čo je to konšpirácia. Ak niekto povie pravdu, tak je konšpirátor!

Klus: Hitom konšpiračných webov a pofidérnej propagandy je zdôrazňovať,

Teda, pán štátny tajomník, to ste poriadne prestrelili. Hádam, chcete nahovoriť ľuďom, že nemajú oči, že nemajú uši a že nevedia čítať?

Komentár Ľubomíra Jaška: Matovičova vláda si zaslúži kopec dobrých ...

Zdroj: TASR

Odporučil by som vám, aby ste to išli povedať do Talianska alebo Španielska niekde na námestie. Neviem, či by vám niekto dokázal zabezpečiť osobnú ochranu!

Treba s ľútosťou poznamenať, že vo vládnom vyhlásení sľubovaný záväzok bojovať proti dezinformáciám nie je nič iné, len tutlať pravdu. Ale nemali by ste zabudnúť na staré porekadlo, že len pravda nás oslobodí! Ale vy nás chcete kŕmiť ideologickými floskulami, ktoré tých mŕtvych Talianov a Španielov nezachránia!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články