utorok, 18 januára, 2022

Pravda o Lipšicovi? Kaliňák sa postavil pred rečnícky pult! To, čo nasledovalo Lipšic nečakal…

Posledné články

Pravda o Lipšicovi? Kaliňák sa postavil pred rečnícky pult! To, čo nasledovalo Lipšic nečakal…

Zdroj: Marián Peiger (Daniel Lipšic), youtube (Kaliňak)

Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák sa v poslednom období vyjadroval k smrti Milana Lučanského (aj napriek LOCKDOWNU sa ako jeden z mála politikov odvážil ísť na pohreb Milana Lučanského)

Po internete koluje video, keď bol ešte Kaliňák v politike aktívny. Kaliňák sa postavil pred rečnícky pult a bývalému ministrovi vnútra Danielovi Lipšicovi to nedaroval.

V súčasnosti bude Daniel Lipšic kandidovať za špeciálneho prokurátora

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. Tak , že Lipšic nie je a nebol minister pre spravodlivosť ale dokonalý podvodník a podporovateľ zlodejny. Taký strašne veľký kresťan. A preskákal už kadejaké strany ale vždy sa zaskvel ako dokonalý právnik. Aj Kuciakovu rodinu si získal zastupovať, tento hajzel a podvodník skorumpovaný právnik.

  2. Pán Kaliňák fantastický koment. N o žiaľ ľudia majú keď chcú veľmi krátku pamäť. A potom naše SLOVENSKO tak vyzerá ! Som z toho smutná, že tu mame ľudí, ktorí nie sú schopní rozmýšľať. Kde nastala tá osudná chyba. Nebolo to náhodou tým našim školstvom zdevastovaným. Čo jedny voľby to rekonštrukcia školstva. Bodaj by sa vrátilo školstvo z obdobia totality !

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články