utorok, 7 decembra, 2021

Prázdna špajza? Mazurek navrhol riešenie, po ktorom zmrazil úsmev Matovičovej vláde! Poďme šetriť tam, kde je to najľahšie a, kde to nikomu neublíži!

Posledné články

Prázdna špajza? Mazurek navrhol riešenie, po ktorom zmrazil úsmev Matovičovej vláde! Poďme šetriť tam, kde je to najľahšie a, kde to nikomu neublíži!

Podľa opozičného poslanca Milana Mareka by vláda mala šetriť predovšetkým na sebe. Preto Mazurek navrhol odluku politických strán od štátu.

„VLÁDA MÁ ŠETRIŤ V PRVOM RADE NA SEBE, PRETO PODPORUJEME ODLUKU POLITICKÝCH STRÁN OD ŠTÁTU!

V parlamente som vystúpil na podporu zákona o zníženého príspevku jednotlivým politickým stranám o polovicu. Pre žiadnu zo strán by to nepredstavovalo katastrofu a ani my sa takejto zmeny nebojíme. Osobne by som šiel do ďaleko tvrdšieho návrhu, za kompletné odstrihnutie strán do budúcnosti. Fungovali sme tak do roku 2016 a prežili sme aj z vlastných členských príspevkov.

FOTO TASR – Jaroslav Novák

V dobe krízy, kedy Matovič likviduje jedného podnikateľa, živnostníka a zamestnanca za druhým je šetrenie nutnosťou. Nie však na obyvateľoch, dôchodcoch alebo prostredníctvom zvýšenia daní, ale naopak na tých, ktorým to nijak neublíži. A to sú práve politické strany.

Ako iste predpokladáte, tak tento návrh opäť neprešiel a jediný poslanecký klub, ktorý ho jednohlasne prítomnými poslancami podporil, bol práve ten náš.

Nevzdávame sa a do budúcnosti budeme predkladať ešte striktnejšiu novelu, ktorá by strany od peňazí zo štátu odstrihla“ Vyjadril sa opozičný poslanec.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články