pondelok, 6 decembra, 2021

PRÁZDNA ŠPAJZA? „Vláda Igora Matoviča vyhodila ďalších 30 miliónov eur…“

Posledné články

PRÁZDNA ŠPAJZA? „Vláda Igora Matoviča vyhodila ďalších 30 miliónov eur…“

TASR/Jaroslav Novák

Líder strany SHO Robert Švec pripomenul, že rámcovď náklady na úkony, ktoré pri doterajších kolách plošného testovania na COVID-19 dosiahli takmer 30 miliónov.

Viac v komentári Roberta Šveca

„Rámcové náklady na úkony, ktoré pri doterajších kolách plošného testovania na COVID-19 zabezpečovalo Ministerstvo obrany SR, dosahujú takmer 30 miliónov eur. V tejto hodnote však nie sú započítané náklady rezortu vnútra a samospráv.“

Vláda Igora Matoviča vyhodila ďalších 30 miliónov eur, z akože prázdnej špajze, aby zistila to, čo všetci normálni Slováci už dávno vedia. A to, že pandémia koronavírusu na Slovensku nie je. Na Slovensku ale zúri pandémia ľudskej hlúposti a hyenizmu, ktorá už dostala v ľudových kruhoch označenie vírus Matovič-20″ vyjadril sa Švec

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Ak budeme ticho tak dopadneme velmi zle. Co spravil Matovic aby bola ekonomika zdrava, okrem toho ze vravia v mediach ze u nas je rast ekonomiky +12%. Comu neverim lebo sa venuje len a len korone kolke miliony sa davaju na nakup testov a testovanie a na dalsie dopady . Velmi rad by som vedel ako na tom je statna kasa , kolko si zobrali uveru a tym padom nas ako stat zadlzia. Nedokayu dat ani projekt do EU odkial by sme mali peniaze, asi maju dost v kase a neni pravda ze zdedili prazdnu spajzu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články