pondelok, 24 januára, 2022

Pre toto budú Blahu liberáli ešte viac nenávidieť! „Liberáli by museli zavrieť polovicu Slovenska!“

Posledné články

Pre toto budú Blahu liberáli ešte viac nenávidieť! „Liberáli by museli zavrieť polovicu Slovenska!“

Poslanec Ľuboš Blaha patrí medzi najpopulárnejších politikov na sociálnej sieti Facebook. Tentokrát sa smerácky poslanec rozhodol priznať, že páchal zločiny. Samozrejme išlo o iróniu zo strany Ľuboša Blahu, ktorý vzdal úctu pamätníku v Považskej Bystrici.
Blahovi pred pár mesiacmi jeho stranícky „Šéf“ Robert Fico daroval sovietsku hviezdu. To rozčúlilo Europoslankyňu Nicholsonovú až natoľko, že na Blahu pripravuje trestné oznámenie.

Pre toto budú Blahu liberáli ešte viac nenávidieť! „Liberáli by museli zavrieť polovicu Slovenska!“

A dnes som zase páchal zločiny. Neviem si pomôcť. Som recidivista.

BOL SOM V POVAŽSKEJ BYSTRICI – NIE JE TO ZLOČIN?

Bol som v Považskej Bystrici, v meste, ktoré z veľkej časti po vojne vybudovali komunisti – ach, zločin, všetkých treba zavrieť. Dali ľuďom robotu, budovali fabriky a stavali sídliská! No fuj!

Pri Považskej Bystrici je obec Vrchteplá, pri ktorej kedysi zvádzali tuhé boje sovietski partizáni. Je tam nádherný pamätník, kde sme sa aj s Jožom Smatanom (prednostom za Smer) a starostom obce išli pokloniť našim hrdinom.

No chápete – poklonili sme sa hviezde na pamätníku. Zločin! Do basy s nami! Nicholsonová podá trestné oznámenie! Hneď po maturite!

VP VRCHTEPLEJ SME VZDALI ÚCTU POD SOVIETSKOU HVIEZDOU – ZAVRÚ NÁS?

A v miestnom múzeu vo Vrchteplej som držal samopal sovietskeho partizána – hrdinu, čo bojoval proti fašistom. Zločin! Veď on strieľal do našich kamarátov Nemcov!

A čo je horšie – v múzeu je článok o ruských hrdinoch. No chápete – tu si nejakí odporní kryptokomunisti dovoľujú spochybňovať, že nás oslobodzovali Američania!

A kto iný?! Hádam nie Rusi! Zavrieť všetkých, ktorí vzdávajú úctu Rusom – Putinovi agenti!

A JE EŠTE V SÚLADE SO ZÁKONOM OBDIVOVAŤ JILEMNICKÉHO DIELO?

Vo vedľajšej obci Kostolec pôsobil ako učiteľ Peter Jilemnický, môj obľúbený spisovateľ. No ale chápete – bol to komunista. Môžeme vôbec oslavovať jeho dielo? A nie je to obhajoba zločinov komunizmu?

Ach – zavrie ma Honz? Zavolá na mňa ideopolíciu? Povedzte, skončíme v base za tieto hrozné zločiny, čo tu páchame?

ZAVRÚ NÁS ZA PRAVDU O BÝVALOM REŽIME?

V Považskej Bystrici aj v Novom Meste nad Váhom sme mali skvelé diskusie s ľuďmi. Mnohí z nich spomínali na to, ako komunisti dávali ľuďom prácu, byty, vzdelanie, zdravotnú starostlivosť… Spomínali na ten pocit bezpečnosti – na to, ako štát mal autoritu a ľudia sa nemuseli báť o svoje deti. Nie je to protiprávne?

Po vojne komunisti postavili školy, nemocnice, fabriky, sídliská – no chápete, to nemôžete povedať, veď to je zločin!

Všetci predsa vieme, že sme tu pred rokom 89 všetci skákali ako opice po stromoch, žili sme v jednom veľkom hroznom gulagu a všade navôkol tu bol len teror a smrť. Ak si to pamätáš inak, dávaj bacha – zavrú ťa!

LIBERÁLI BY MUSELI ZAVRIEŤ POLOVICU SLOVENSKA!

Hej, hej, asi budú musieť zavrieť každého po päťdesiatke – pretože každý v tomto veku pri zmysloch vám povie, že za bývalého režimu tu ľudia žili úplne normálne životy…

A ešte viac ľudí vám povie, že kapitalizmu majú plné zuby. Ja viem, zločin – zavrite polovicu Slovenska!

Zažil som v Trenčianskom kraji krásne stretnutia s ľuďmi – cítil som neuveriteľnú podporu! A cítil som nádej, že už konečne zastavíme liberálny teror! Že zastavíme prepisovanie dejín! Že skončí to zlo, ktoré sem prinášajú Američania a ich aparátčici.

ĎAKUJEM POVAŽSKEJ BYSTRICI AJ NOVÉMU MESTU NAD VÁHOM!

Ďakujem za všetko, Považie je nádherné! Držím palce Jožkovi Smatanovi v Považskej Bystrici, aj na kandidátke Smeru! Držím palce Rasťovi Kudlovi v Trenčíne!

Držím palce Kvetoslave Hejbalovej z Nového Mesta nad Váhom. Držím palce starostom Vrchteplej aj Kostolca.

Držím palce všetkým tým dobrým ľuďom, ktorí chcú, aby Slovensko ostalo Slovenskom a pravda ostala pravdou!

Vencerémos! Zvíťazíme!

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2513792178859346?__tn__=K-R

Foto: TASR, Lucia Ďuriš Nicholsonová- https://www.tvnoviny.sk/domace/1909574_nicholsonova-poziadala-o-ochranu-dovodom-je-video-aktivistov

Zdroj: SITA/Branislav Bibel, https://www.topky.sk/cl/1003067/1823399/Najnovsi-prieskum-posilnuje-Smer-a-kotlebovcov–najviac-vsak-vyrastol-Kiska, https://slobodnyvyber.sk/lubos-blaha-kazdy-rezim-ma-svojich-urvalkov/ Blaha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články