streda, 1 decembra, 2021

Preboha, to čo je? Po tomto stratil NERVY: „Matovičova STOKA! Toto nám dnes vládne, toto nás dnes terorizuje

Posledné články

Preboha, to čo je? Po tomto stratil NERVY: „Matovičova STOKA! Toto nám dnes vládne, toto nás dnes terorizuje

Zdroj: TASR/Michal Svítok (parlament) – anc (Igor Matovič)

1. Pri schizofrénii je to úplne bežné. Pacient má agresívne obdobia, kedy hádže atómové bomby a svoje okolie posiela do Mongolska. potom prichádzajú uplakané obdobia, kedy píše o bratoch v zbroji a všetkým sa ospravedlňuje.

2. Nemá zmysel sa Matovičom zaoberať – po slzách zase príde síra, po doktorovi Jekyllovi zase príde Mr. Hyde. Jeho dnešný „sorry-jako“ status môžeme pokojne ignorovať.

3. Skôr ma zarazilo, že dnes koaliční lídri úplne na hulváta zase porušili svoje vlastné hygienické predpisy a išli navštíviť Borisa Kollára do nemocnice. Pritom nikto iný takéto privilégiá nemá. To čo má byť?

4. Hovorí sa, že Kollára v nemocnici obskakujú ako papaláša – skáču tam okolo neho lekári, sestričky, dokonca mu tam chodia dámske návštevy. Schválne, či má takéto možnosti aj bežný smrteľník.

5. Milý pán Kollár, dnes sa kvôli takým ako vy odkladajú operácie a umierajú ľudia. Toto je to, čo ste ľuďom sľubovali? Aroganciu a nerovnosť?

6. Dnes tento papalášizmus dosiahol vrchol – koaliční lídri prišli za Kollárom do nemocnice na návštevu, ktoré sú pre obyčajných Slovákov zakázané. Vysmievajú sa ľuďom v priamom prenose. Dnes a denne.

7. Iný príklad dvojakého metra vidíte na fotke. Poslankyňu OĽaNO Moniku Kozelovú zrejme neregistrujete, je jedna z beztvarej masy, ktorú poslal Matovič do parlamentu, aby tam poslušne stláčali gombíky.

8. Táto pani patrí v našej slnečnej sústave k tým najjednoduchším – v tejto kategórii ju dokáže prekonať len Pročko.

9. Asi nikto v parlamente neočakáva od pani Kozelovej akékoľvek intelektuálne výkony, sme radi, že vôbec trafí na svoje miesto – ale prepánakráľa, aspoň by nemusela do národnej rady chodiť v teplákoch.

10. Ako, pri všetkej úcte, odkedy Poliačik vycapil svoje hnáty v ponožkách na parlamentný kecpult, nikto tak parlament nezneucitl ako tuná Mrs. Tepláky. Haló – to čo má na sebe?!

11. A aby toho nebolo dosť, pani Kozelová si počas rokovania parlamentu nedala ani rúško. Hlavná vec, že tu OĽaNO šíri paniku, že ak ste si dali vonku na čerstvom vzduchu počas protestov 17. novembra na chvíľu dole rúško, tak ste ohrozili život na planéte…

12. Ale keď poslankyňa OĽaNO nemá rúško vnútri v miestnosti bez okien, tak to je v najväčšom poriadku. Typické OĽaNO – pokrytectvo, faloš, papalášizmus.

13. My to zažívame každý deň. Ohňostroje primitivizmu v parlamente, arogancia koaličných lídrov, výsmech Slovákom.

14. Filozof Marx mal na tento druh ľudí taký zaujímavý pojem – lumpenproletariát. Ľudia bez morálky, bez cti, bez empatie, bez akýchkoľvek hodnôt.

15. Toto nám dnes vládne, toto nás dnes terorizuje. Matovičova stoka. Z tohto sa tak skoro Slovensko nepozbiera

Zdroj: Ľuboš Blaha/Facebook

Okomentoval aktuálnu situáciu Ľuboš Blaha, ktorý dlhodobo kritizuje Matovičovú vládu. Komentár pridal na socialnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články