utorok, 30 mája, 2023

Prečo Blogovať o politike?

Posledné články

V 89 sme si vybojovali systém, kde môžeme slobodne vyjadrovať svoj názor. Názor na problematiku každého druhu. Systém sa od roku 1989 postupne zlepšil v malom množstve a nespokojnosť obyvateľstva neustále narastá. Eurozóna, Migranti, Fico sú každodenné najviac medialno-politické témy na území SR. Veľký počet obyvateľov chce vyjadriť svoj názor nie len v domácnosti, krčme či v kaviarni. Písanie blogov je predovšetkým o nespokojnosti a vyjadrovaní demokratických názorov na veci s ktorými sa každodenne stretávame. Jednou s problematík dnešnej doby je aj politika . Mainstream nám dookola káže o zlej ľavici a dobrej pravici. Na druhej strane je počuť, že Igor Matovič je blázon. Tá ďalšia strana je priam pyšná na prezidenta Andreja Kisku . To je krása demokracie, ktorá má množstvo iných názorov . Preto písanie Blogov je podľa mňa jedna s najdemokratickejších vecí v súčasnej dobe . Nie len, že sa ľudia dozvedia tvoj vlastný názor na vec, ale taktiež bojuješ za to čo chceš jednoducho zmeniť. Najsilnejšou zbraňou súčasnej doby je podľa nás slobodné vyjadrovanie bez cenzúry. Cenzúra predstavuje určité nebezpečenstvo a vracia nás veľkými krokmi vzad. Ak vznikne cenzúra slova, názorov a vyjadrení ľudí potom nemôžme hovoriť o Demokracii.

Každý jeden názor občana je znak k demokratickejšiemu mysleniu obyvateľstva

 To či si v politike orientovaný viac ľavicovo ako pravicovo alebo naopak vôbec nič neznamená. Na našom blogu picuscapital.sk môžeš písať kriticky a otvorene o témach, ktoré chceš vyjadriť širokému okoliu. Fico, Kotleba, Sulík, Kiska ? známe Smerácke kauzy ? Geopolitické témy ? Rusko vs USA ?  Nechávame to úplne na teba. Vyjadri to čo máš na srdci a jazyku pomocou krátkeho či už dlhého blogu. Ukáž svoj potenciál prejaviť najväčšiu zbraň demokracie. Každá jedno slovo, veta a myšlienka na tvojom budúcom blogu je dôležitá. Nie len pre teba, že prejavíš svoj názor ale aj pre ostatných ľudí, ktorí si tvoj názor prečítajú .

Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému!

Naše motto je o kritickom myslení obyvateľstva . Preto aj tvoje blogy budú len o kritickom myslení, ktoré nebudú blokované a ostanú bez žiadnej cenzúry. Veľké mediálne stránky sa hrajú, že sú bez cenzúry. V súčasnej dobe je však viac ako 90 % médií podrobených cenzúrov, ktoré ti všetko neukážu . Preto je v súčasnej dobe kritickosť myslenia tak dôležitá. Naš Blog ti ponúka to čo žiaden iní .  Môžeš písať a rozvíjať svoje blogérske schopnosti na plno.

Kde môžeš písať blogy ?

Blogy môžeš písať na rôznych stránkach či systémoch, ktoré sú bezplatné. Ide napríklad o systémy

  • Blog-sk
  • Tumblr
  • Blogspot- Blogger

Najjednoduchšou možnosťou je skúsiť písať blogy na stránke Picuscapital.

Písanie blogu picuscapital je úplne zadarmo

Tvoje otvorené politické blogovanie na našej  stránke je úplne zadarmo. Preto sa nemusíš vôbec obávať, že na teba vyskočíme z nejakou finančnou záťažou. Ide nám predovšetkým o tvoje pohodlie a aby si sa cítil ako v bavlnke. Jedinou tvojou úlohou bude registrácia na stránke picuscapital.sk. Po registrácii sa ti otvára voľný svet písania bez cenzúry. Píš na čo chceš poukázať a čo je pre teba dôležite.

Daj nám šancu  a my ti ponúkneme voľnú ruku v písaní 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články