Image default
 
 

Prečo chce  ESET ovládnuť Slovensko?

Prečo chce  ESET ovládnuť Slovensko?
Prečo chce  ESET ovládnuť Slovensko?
Prvá prezidentka v histórii Slovenskej republiky

Slovenská republika sa po zvolenej novej prezidentky dostáva  do plnohodnotného režimu pokoja. Týmto chcem naznačiť, že prezidentské voľby priniesli do politiky obrovskú vlnu adrenalínu, kritiky, ale predovšetkým novej liberálnej vlny, ktorá poukazuje na jasný trend akým sa môže Slovensko posledne mesiace upierať.

Bude Čaputová pokračovať v prozápadných hodnotách Kisku?
 
 

Slovensko šíp o druhý krát zvolilo osobnosť bez žiadnych politickej skúsenosti.Na druhej strane za jej výsledkami odpovedal kvalitný marketingový príbeh, ktorý jasne poukazoval na jej úspešnosť. Konečnom dôsledku sa Slovenská republika dostáva do bodu, kedy prichádza nová vlna. Mali sme tu vlnu sociálnej demokracie a teraz k nám došla vlna liberálnej slobody. Čaputová je hodnoverným príkladom.

 

 

Prečo chce  ESET ovládnuť Slovensko?

Samozrejme, ako v každej demokratickej krajine tu máme kritikov, ktorí poukazujú na liberálne neduhy. Jeden z nich je poslanec Blaha, ktorý si servítku pred ústa nekládol ani pred voľbami a poukazoval na nedostatky Zuzany Čaputovej. Podľaneho chce Ešte ovládnuť Slovensko a financuje tandemČaputová-Kiska. Podľa Blahuideo geopolitický dôvod a ide samozrejme o veľa.

   

“V prvom rade si treba uvedomiť, že  ESET síce vlastnia Slováci, aleje to vlastne americká firma, ktorá ma obchodné sídlo  v USA a mimoriadne dobré vzťahy s ambsasádou USA na Slovensku” spomenul na úvod Blaha

 

Blaha upozorňuje na ESET

“ESET má zjavnú potrebu zavádzať na Slovensku americký model liberalizmu, individualizmu. Napokon, financujú Denník N a poznáme tie slniečkárske hodnoty, ktoré pochádzajú z tradície amerického liberalizmu” Blaha ďalej upozornil, že liberáli minuli “strašné prachy” a postupne mobilizujú práve Slovenskú verejnosť. Blaha sa obáva predovšetkým ďalšieho strategického spájania liberálov. Podľa neho by išlo o “silnú americkú zónu vplyvu. Podľa Blahu by tak  na Slovensko by tak mohli vplyvom liberálov doraziť muničné sklady či americké vojnové sily. Kriticky okomentoval poslanec NRSR Ľubš Blaha.

zdroj: https://www.facebook.com/pg/LBlaha/videos/

 

Súvisiace články

Presila Liberálov v prezidentských voľbách alebo len egoizmus Národných síl?

Andrej

Kto je v skutočnosti František Mikloško?

Andrej

Mistrik nemá talent na politiku

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..