piatok, 28 januára, 2022

Prečo ho Matovičová vláda kryje? „K TOMUTO PÁNOVI ešte bude rušno!“

Posledné články

Prečo ho Matovičová vláda kryje? „K TOMUTO PÁNOVI ešte bude rušno!“

Bývalý minister zdravotníctva Tomaš Drucker dlhšie upozorňuje na pána Michala Miškoviča, ktorý bol v minulosti podozdrivý z trestných činov podvodov, nepriamej korupcie.

„Niekoľko dní upozorňujeme na zmluvy medzi štátnymi inštitúciami, ktorým šéfujú nominanti Igora Matoviča a zázračným právnikom JUDr. Michalom Miškovičom. Tento právnik za posledných pár mesiacov dostal od štátu z rezortov OĽANO zmluvy na stovky tisíc €.

Zdroj: SITA

Igor Matovič hovorí o audite zmlúv na právne služby, ale problém sa volá inak. Igor Matovič opäť odvádza pozornosť od podstaty, pretože tou je jeho “NÁŠ ČLOVEK” – Michal Miškovič!

A aby toho nebolo dosť, ešte si ho vymenuje do legislatívnej rady vlády. Paraziti nemajú hanby“ vyjadril sa Tomáš Drucker, ktorý k svojmu vyjadreniu pridal aj video na socialnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články