piatok, 28 januára, 2022

Prečo média mlčia? Známy novinár ŠOKUJE! „Dve KLAMSTVA zo včerajšieho pojednávania vo veci vraždy Kuciaka!“

Posledné články

Prečo média mlčia? Známy novinár ŠOKUJE! „Dve KLAMSTVA zo včerajšieho pojednávania vo veci vraždy Kuciaka!“

Investigatívny novinár Martin Daňo upozornil na nezrovnalosti pojednávania vo veci vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnirovej. Podľa Daňa sa na pojednávaní vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej udiali 2 klamstvá.

Foto: TASR

Celé vyjadrenie investigatívneho novinára Daňa

Správa: Vražda Kuciak a Kušnírová! (píšem TAK! lebo oslovovanie menom mi dvíha žalúdok – tak ko to robí napríklad Závodský je hnus)

Foto: TASR/Jakub Kotian
Foto: TASR/Jakub Kotian

A dve klamstvá zo včerajšieho pojednávania vo veci vraždy Kuciaka!

Osobne som zisťoval, čo je pravdy, že keď vylúčili verejnosť, že von museli ísť aj rodičia zavraždených. Majú totiž postavenie poškodených a zákon vylučuje aby nemohli byť prítomní. Toto klamstvo už vo mne rezonovalo včera, lebo v takom prípade by zástupovia poškodených Lipšic a Kvasnica mali väčšie právo ako poškodení, že mohli byť dnu?!

Foto: TASR/Jakub Kotian
Foto: TASR/Jakub Kotian

Takže výsledok? Von išiel len dôvereník poškodených. Rodičia boli prítomní aj na neverejnej časti pojednávania! Znova média klamú a skresľujú.

A skresľovali aj časť o výsluchu znalca Mikulja. Ešte teraz počujem, ako v správch hlásili, že „znalec“ potvrdil nefalošvanosť thremy, ale aká je pravda?

Autor: facebook/Ján Kuciak
Autor: facebook/Ján Kuciak

Ing. Mikulaj nebol vcera vypocuty ako znalec ale ako svedok a potvrdil ze Threema validation.log je len textovy subor a da sa menit!!!

Takže toto je objektívne spravodajstvo… je mi zle, čo sa tu deje… ved si aj uvedomte, prečo všade vláčia len Lipšica, Kvasnicu a spol… ale nikto nedáva priestor na vyjadrenie obhajcom obžalovaných?! O čo tu teda ide? (rečnícka otázka)

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Ide o tých 10 mil.eur, ktoré novinári dostali (dostanú?). A je úplne jedno, ktorú kauzu buď zveličia, upravia, alebo si ju nevšimnú. V každom prípade sa Lipšic ako jediný bojovník za spravodlivosť v tomto štáte musí zviditeľniť a je úplne jedno akým spôsobom. A že novinári klamú? To vieme už dávno. Že s nami manipulujú? To tiež nie je žiadna novinka. Že nám podsúvajú rôzne názory ako objektívnu pravdu? To robia neustále. Najhoršie na tom je, že ľudia sa nechajú zblbnúť, lebo opakovaná lož sa stáva pravdou. V poslednej dobe mám pocit, že ľudia prestali používať svoj vlastný mozog a pojem starý sedliacky rozum im nič nehovorí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články