Slovensko

Prečo sa Marček rozhodol odmietnuť inauguráciu Čaputovej?

Prečo sa Marček rozhodol odmietnuť inauguráciu Čaputovej? Tvrdé slová poslanca vás šokujú Zuzana Čaputová je dnes oficiálnou prezidentkou Slovenskej republiky. Dnešná inaugurácia...

Napísal Andrej · >
Prečo sa Marček rozhodol odmietnuť inauguráciu Čaputovej? Tvrdé slová poslanca vás šokujú

Prečo sa Marček rozhodol odmietnuť inauguráciu Čaputovej? Tvrdé slová poslanca vás šokujú

Prečo sa Marček rozhodol odmietnuť inauguráciu Čaputovej? Tvrdé slová poslanca vás šokujú
Prečo sa Marček rozhodol odmietnuť inauguráciu Čaputovej? Tvrdé slová poslanca vás šokujú

Zuzana Čaputová je dnes oficiálnou prezidentkou Slovenskej republiky. Dnešná inaugurácia prebehla bez akýkoľvek problémov. Čaputová sa bude snažiť byť prezidentkou všetkých občanov Slovenska. S vládou by chcela naopak viesť konštruktívny dialóg a byť aktívnou. Čaputová sa bude opierať o 3 piliere, na ktorých mala postavenú svoju prezidentskú kampaň. Uviedla to v rozhovore pre TASR.

“Moja agenda bude vychádzať primárne z troch pilierov, na ktorých som mala postavenú kampaň – spravodlivosť pre všetkých, dôstojný život pre seniorov a oblasť ochrany životného prostredia,”

Hlavnou výzvou pre Čaputovú bude podľa nej napríklad voľba generálneho prokurátora. Podľa nej by táto zmena prispela k vzájomne väčšej samostatnosti a transparentnosti. Čaputová tak isto hovorí o konštruktívnom dialógu s vládou.
“Budem sa snažiť o konštruktívny dialóg s vládou. Zároveň si neplánujem zakrývať oči alebo ustúpiť zo svojich postojov. Budem o nich naďalej úprimne a otvorene komunikovať. Nebudem viesť osobné spory, uviedla Čaputová pre TASR

Prečo sa Marček rozhodol odmietnuť inauguráciu Čaputovej? Tvrdé slová poslanca vás šokujú

 
 

Nie všetci s voľbou prezidetky sú spokojný. Niektorí poslanci sa inaugurácii ani nezúčastnili. Ide napríklad o smeráckeho poslanca Ľuboša Blahu. Ďalším je napríklad aj Peter Marek, ktorý nám odpovedal na jednoduchú otázku prečo sa inaugurácii nezúčastnil. Pre redakciu PICUS CAPITAL nám odpovedal poslanec NRSR Peter Marček.

Prečo ste sa rozhodli nezúčastniť sa inaugurácie Zuzany Čaputovej?

Ja som sa rozhodol odmietnuť účasť na inaugurácii p.Čaputovej, odpadovej kráľovnej, z ktorej dokázala izreaelsko-americká reklamná agentúra volebným podvodom urobiť z nej prezidentku Slovenskej republiky, zlúčením voličských hlasov dvoch kandidátov, Mistríka a Čaputovej! Taktiež bol zákon porušeným financovaním dvoch samostatných kampaní, po zlúčení bola prekročená hranica povoleného financovania prezidentských volieb!!!

Účasťou na takejto inaugurácii NR SR, ÚS, Vládou SR vlastne legalizovali podvod v prezidentských voľbách a porušili nielen volebný zákon, ale i Ústavu SR! A je nie som ochotný mojou účasťou ako prevažná časť mojich kolegov z NR SR a politikov legelizovať podvod!

Progresívna kandidátka, ktorá si podvodom a profesionálnou reklamou, neobmedzenými financiami a bezhraničnou podporou meistreamových médií vyslúžila krátkodobú popularitu, ktorá sa však časom bude meniť na nenávisť a obrovskú kritiku jej výkonu prezidentskej funkcie, lebo je iba ďalšou postavičkou, bábikou v rukách svetových (NWO) finančníkov (Sorosa, Rotschildovcov, Rockefelerovcov či Clintonovcov, pokračovateľka už bývalého a pevne verím, v krátkej dobe od stíhaného, po strate imunity, prezidenta A.Kisku!

zdroj: https://www.info.sk/sprava/157395/caputova-chcem-byt-prezidentkou-vsetkych-a-s-vladou-mat-konstruktivny-dialog/

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *