streda, 1 decembra, 2021

Pred týmto vláda zatvára oči?! Praveký primitivizmus? Toto sa deje priamo na Slovensku!

Posledné články

Pred týmto vláda zatvára oči?! Praveký primitivizmus? Toto sa deje priamo na Slovensku!

Reportáž na Markíze otriasla celým Slovenskom. Vraždenie a jedenie psov v osadách je ohavný čin, ktorý by ste čakali možno v praveku. Realita je však taká, že toto sa deje dnes a priamo na Slovensku

Na túto problematiku nezabúda ani poslanec NRSR Milan Mazurek, ktorý pre svojich divákov pripravil krátku videoreportáž

Zdroj: Jakub Kotian

„TÝRANIE ZVIERAT NABRALO V OSADÁCH OBLUDNÉ ROZMERY A VEDENIE POLÍCIE SA LEN NEČINNE PRIZERÁ!

Celým Slovenskom obehla posledná reportáž odvážnej moderátorky TV Markíza, ktorá poukázala na nechutnú a barbarskú prax vraždenia a jedenia psov v osadách po celom Slovensku. Zároveň ukázala, ako jednoducho dokážu osadníci klamať ľuďom do očí.

zdroj: tv markiza/archiv

zdroj: tv matkiza/archiv

Zdroj: Tv markiza/archiv

Tieto rituály, stelesňujúce praveký primitivizmus sú bohužiaľ úplne bežné a týranie zvierat v osadách za roky úplnej nečinnosti polície nabralo obludné rozmery.

Aj keď sa v parlamente v minulosti prijal zákon, ktorý zviera naďalej nepovažuje za vec, ale za živého tvora, tak sa nezmenilo vôbec nič. Asi to liberálni hlupáčikovia zabudli ísť osadníkom povedať… Problém nie sú chýbajúce ustanovenia trestného zákona, ale chýbajúci dohľad na dodržiavaním už platných ustanovení.

V parlamente vystúpim s touto problematikou pri debate o novom zákone z dielne SAS, týkajúcom sa týrania zvierat, a tiež podám interpeláciu na ministra vnútra a budem sa ho na rovinu pýtať, dokedy sa na toto budú ešte pozerať. O odpovedi budem následne informovať.

Človek, ktorý dokáže týrať zvieratá, dokáže týrať aj ľudí a spoločnosť musí takýchto nebezpečných deviantov umiestniť do väzenia“ vyjadril sa opozičný poslanec Mazurek

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články