piatok, 28 januára, 2022

Predvolebná vojna politických strán? Blaha odoslal drsný odkaz Bihariovej a Progresívnemu Slovensku. 

Posledné články

Predvolebná vojna politických strán? Blaha odoslal drsný odkaz Bihariovej a Progresívnemu Slovensku.

Voľby za dverami!

Do liberálneho trendu sa naburáva poslanec NR SR Ľuboš Blaha. Progresívci, Sas-karí či KDH-a, či majú Blahu proste dosť! Trestne oznámenie na jeho osobu podala firma ESET, a tak isto aj líder Richard Sulík. Blahu to však som nezastaví a pokračuje v drsnej kritike liberálov. Silný spor má aj s členkou Progresívneho Slovenska Bihariovou.

Predvolebná vojna politických strán? Blaha odoslal drsný odkaz Bihariovej a Progresívnemu Slovensku.

Všetko to začalo statusom poslanca Blahu
KEĎ NAKA OCEŇUJE PODPREDSEDNÍČKU PROGRESÍVNEHO SLOVENSKA

„Prosím pekne, podpredsedníčka Progresívneho Slovenska Irena Bihariová. Toto je výsmech. Jej partner Daniel Milo dlhodobo pôsobil na Ministerstve vnútra a teraz pracuje pre militaristov z GLOBSEC-u. A jeho partnerka z PS/Spolu dostane takéto ocenenie.

Aspoň vieme, komu proti extrémistická jednotka NAKA slúži. Aspoň vieme, že slovenská polícia je prešpikovaná liberálmi. Aspoň vieme, že polícia sa stáva spolitizovanou a má prepojenia na opozíciu“

Následne si Bihariová našla čas a Blahovi odoslala drsný odkaz

„Milý Ľuboš, dobre vieš, že ocenenie som nedostala za to, že som podpredsedníčka Progresívneho Slovenska, ale za to, že som 10 rokov fungovala v protifašistickej agende ako právnička a aktivistka – ako jedna z najlepších a najdlhšie pôsobiacich v tejto téme na Slovensku (skromne).

Vieš to, preto, lebo v istej dobe si môj boj proti extrémistom ty sám podporoval. Chápem, že dnes sa ti to iste nepočúva ľahko, lebo dúfaš, že, keď budeš robiť ľudového pozerá, spochybňovať stíhanie extrémistov a činnosť tejto jednotky, tak Kotlebovci a Harabinovci priplávajú do tvojho rybníka“ Svoj status zverejnila na sociálnej sieti Facebook

Po tomto statuse sa Blaha opäť vyjadril k Bihariovej!

Trafená hus zagágala. Podpredsedníčka Progresívneho Slovenska Irena Bihariová reagovala na moju kritiku NAKA za to, že jej akože nezávislá policajná agentúra dala ocenenie.

Priznala tým napojenie protiextrémistickej jednotky NAKA na liberálov z PS/Spolu. A to je naozaj škandál.

KEĎ NA VÁS ÚTOČÍ PROGRESÍVNE SLOVENSKO, JE TO VLASTNE ČESŤ

Irenka plačká, vraj to je ocenenie jej boja proti extrémizmu. Vraj som proti fašistom bojoval aj ja. A vraj nemám nič spoločné s robotníkmi. Hihi.

Takže takto, milá Irenka.

Po prvé, ten tvoj boj proti extrémizmu vyzerá asi takto. Ako mimovládka píšete hlúpučké brožúrky, ktoré nikto nečíta, lebo nemajú úroveň.

TAKTO VYZERÁ BIHÁRIOVEJ BOJ PROTI EXTRÉMIZMU

Dostávate za to kopu prachov od rôznych amerických či bruselských nadácií, vrátane Nadácie otvorenej spoločnosti, nehovoriac o tom, že dojíte aj štátny rozpočet.

Výsledok je 5-6 seminárov ročne, kde recyklujete len tých istých ľudí z bratislavskej kaviarne. Starostlivo naženiete dostatok súdružiek, aby ste mohli vykázať genderovú rovnosť pre slniečkarske nadácie. A toť vsjo.

Toľko ten boj proti extrémizmu, za ktorý dáva NAKA ocenenia a za ktorý beriete ťažké lóve.

cely status poslanca Blahu

Zdroj: https://www.facebook.com/irena.bihariova, https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2442739352631296

foto: Foto N – Tomáš Benedikovič, https://glob.zoznam.sk/slova-poslanca-smeru-o-socializme-vyvolali-vlnu-kritiky-teraz-sme-otrokmi/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články