nedeľa, 28 novembra, 2021

Predvolebný spot Smeru-SD rozzúri Kisku do nepríčetnosti!

Posledné články

Predvolebný spot Smeru-SD rozzúri Kisku do nepríčetnosti!

Predvolebný súboj naberá na obrátkach a momentálne najsilnejšia strana na Slovensku (podľa prieskumov) Smer-SD poriadne podpichuje do jednotlivých pravicových lídrov.

Predvolebný spot Smeru-SD rozzúri Kisku do nepríčetnosti! “Prijmeme tisícky migrantov lebo týmto mame morálnu povinnosť im pomôcť“

Smer-SD svoju kampaň začal s krátkym videom Petra Pellegriniho, ktorý ohlásil “novú značku“ a novú víziu pre Slovensko. Nový Smer ma priniesť nie len nové tváre a novú politickú krv ale tak isto aj naďalej sociálne a ľavicovejšie zmýšľanie čím sa odlišuje od mnoho politických strán, ktoré sú orientované viac pravicovo.

Následne sa však krásny politický marketing zmenil na ozajstný boj proti jednotlivým pravicovým lídrom. Kampaň podporil aj bývalí 3 násobný premiér Fico, ktorý si zahral učiteľa v materskej škôlke. Fico si tak vo videu podal Sulíka, Trubana, Kisku, Beblavého či Matoviča.

Smer pokračuje aj naďalej v ostrej kampaní a tentokrát sa dal na animované videa. Prvou animovanou postavičkou v spotoch Smeru sa stal Richard Sulík. Tentokrát však Smeraci pokračujú a ďalším spotom určite nepotešía ex-prezidenta a súčasného lídra Za Ľudí Andreja Kisku.

Pred nedávnom si Kisku podal na sociálnej sieti aj Robert Fico. Práve táto dvojica proti sebe vedie dlhodobý boj na ostrie noža.

Zdroj: https://www.facebook.com/smersd/videos/489378305308595/

zdroj foto: REUTERS/Ints Kalnins, https://www.reuters.com/article/us-slovakia-politics/slovak-police-charge-ex-president-and-opposition-leader-kiska-with-tax-fraud-idUSKBN1YA1U3 Kiska

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články