nedeľa, 28 novembra, 2021

PREHOVORIL: Kočner ma dôkaz na Kollára a Lipšica! Stačí jediný krok a všetko je vonku

Posledné články

PREHOVORIL: Kočner ma dôkaz na Kollára a Lipšica! Stačí jediný krok a všetko je vonku

Nečakaný verdikt šokoval Slovákov

Nečakané rozhodnutie súdu šokovalo predovšetkým mainstremové média, ktoré sa nevedia spamätať a Kočnera považujú za vinného. Netreba zabudnúť, že podnikateľ v minulosti vytiahol šokujúce obvinenia na lídra hnutia Sme Rodina Borisa Kollára a Daniela Lipšica, ktorý v súčasnosti zvažuje kandidatúru na prokurátora.

Podľa Mariána Kočnera pašoval Kollár striebro, bil svoju expriateľku a realizoval daňové podvody. Po týchto obvineniach Kollár oznámil, že na Kočnera podá žalobu.

Zdroj: SME/Jozef Jakubčo

 

Ja čakám, že budem zavolaný vyšetrovateľom na podanie vysvetlenia, kde pán Kollár, asi pravdepodobne, vo svojom trestnom oznámení bude tvrdiť, že som ho ohováral,“ povedal pre Pluska.sk Marián Kočner.

Foto: TVNOVINY.sk

„Viem. Sú to ľudia, ktorí nič iné nechcú, len chcú dokázať, že ak Kollár tvrdí, že do politiky by mali ísť ľudia dostatočne bohatí na to, aby nemuseli kradnúť, dostatočne vzdelaní na to, aby zastávali naše záujmy v parlamente, charakterovo pevní a čistí a bez špinavých rúk. S tým všetkým ja s p. Kollárom súhlasím. Ale Boris Kollár taký nie je, a preto do politiky nepatrí,“ myslí si Kočner

Foto: Vladimír Šimíček, Denník N

Viac prezradil vo videu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJPluska

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články