piatok, 21 januára, 2022

PREHOVORIL! Zo slov syna Milana Lučanského sa Slovensko otriasa v základoch

Posledné články

Kauza Lučanský naberá na sile a vláda nedokázala utajiť uniknuté dôkaz o jeho zdravotnom stave. Práve naopak sa niektorí z vlády správajú, ako keby sme žili v policajnom štáte. Únik zdravotného záznamu pobúril verejnosť a potvrdil to, že sa údajne Gen, Milan Lučanský nesnažil obesiť.

Preto názor verejnosti o tom, že ministerka Koliková klamala a verejne konšpirovala sú viac než závažné. S chlanou tvárou trvajú o zavraždení Gen. Milana Lučanského. Ututlať vraždu sa im nepodarilo?

„Ak toto číta niekto kompetentný v súvislosti s únikom informácií z OČTK, rodina je/bola by akceptovala verejné uverejnenie lekárskej správy. Predpokladáme, že únik lekárskej správy nastal až po smrti,“ napísal syn Lučanského.

„K originálu sme sa stále nedostali ani s plnou mocou od otca, kým ešte žil, nakoľko plná moc nebola overená notárom. Akýkoľvek hon na informátora je už bezpredmetný a s účelom zastrašovania,“ vysvetlil syn Lučanského.

 

Zdroj: Foto N – Vladimír Šimíček (Milan Lučanský), TASR (Mikulec, Naď, Matovič)

Minister Jaroslav Naď však celú situáciu vidí inak a dal prešetriť únik infofmácií:
„Urobíme všetko preto, aby sme identifikovali človeka alebo ľudí, ktorí takýto únik zdravotných informácií umožnili a aby tento človek alebo ľudia boli za takúto činnosť aj adekvátne potrestaní, vrátane trestnoprávnych následkov,“

Kauza Lučanský bude mať fatálne následky na preferencie členov tejto vlády. Toto zamieša karty pred voľbami a do NRSR sa možno dostanú nové strany.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJDavDva

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články