piatok, 21 januára, 2022

Prehrala na plnej čiare: RANA, ktorú Nicholsonová nečakala!

Posledné články

Prehrala na plnej čiare: RANA, ktorú Nicholsonová nečakala!

Zdroj: Lucia Duris Nicholsonova/Facebook

Europoslanec Milan Uhrik zverejnil rebríček spravodajskej agentúry SITA. Zatiaľ, čo ma Milan Uhrík 2, 2 milióna interakcii na sociálnej sieti tak naopak Lucia Duríš Nicholsonová ma iba 461 tisíc. Tretí v poradí je Progresívec Šimečka, ktorý dosiahol 440 tisíc interakcii. Aj, keby sa spočítali interakcie Šimečku a Nicholsonovej aj tak by s jasnou prevahou vyhral Uhrík

 

“ V reakcii na to som uviedol, že ako jediný slovenský europoslanec informujem aj o odvrátenej strane politiky Bruselu a nerobím si promo len peknými rečami o výhodách EÚ ako podlízavé masmédiá a zaplatené mimovládky.

 

Vždy sa snažím objektívne, slušne a vecne, s uvedením zdrojov (odkazov na uznesenia, zápisnice) informovať aj o tom, čo v médiách spomenúť „zabudnú“.

 

Ako jediný pravidelne zverejňujem kto ako hlasoval v rozhodujúcich bodoch, kto háji slovenské záujmy a kto za potľapkanie v Bruseli zrádza slovenských občanov. Chápem, že ostatných to štve a vyrušuje, pretože najradšej by tam zostali zašití, aby ľudia nevedeli, aké zvrátenosti aj proti Slovákom sú schopní odhlasovať.

 

Ďakujem pekne za Vašu podporu, a ak Vás môžem poprosiť, odporučte naše stránky aj známym, prípadne si lajknite aj môj profil na Instagrame“ vyjadril sa Uhrik na socialnej sieti Facebook

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články