piatok, 21 januára, 2022

Premiér NAŠTVAL Slovákov do nepričetnosti! Toto je GESTO vhodné premiéra?

Posledné články

Premier NAŠTVAL Slovákov do nepričetnosti! Toto je GESTO vhodné premiera?

Vláda Diplomových prác?

Najprv diplomová práca Krištufkovej následne Kollárova a teraz aj diplomovka Branislava Gröhlinga. Zaujímavým úkazom Slovenskej republiky je aj vyjadrovanie premiera Slovenskej republiky, ktorý sa nechcel vyjadriť k tomu, či by mal Gröhling uvolniť post ministra

FOTO TASR - Jakub Kotian
FOTO TASR – Jakub Kotian

Miesto toho ukázal gesto, ktoré sa nedá ani poriadne okomentovať. Matovič sa však na tlačovke priznal, že by mu bolo ľúto, ak by vlada prišla o Gröhlinga.

Premier podotkol

Premiér podotkol, že necháva na novinároch, nech si robia svoju prácu a nech sa k tomu vyjadrí koaličná SaS a samotný Gröhling.

Nová politická tvár Michal Bartek (Hlas-SD) si dokonca myslí, že Igor Matovič sa stal definitívne farizejom roka

„IGOR MATOVIČ SA STAL DEFINITÍVNE FARIZEJOM ROKA, GRATULUJEM

Minister školstva Gröhling je s najväčšou pravdepodobnosťou plagiátor. Prinajmenšom rovnaký ako A.Danko. Pamätáte si, ako Igor Matovič a spol denne chrlili 2-3 tlačovky za odvolanie Danka z funkcie? Avšak keď už ide o našich ľudí, Igor poslušne stiahne chvost a usmeje sa. Jeho predvolebné reči sa zmenili len na výkriky do tmy“

Premier NAŠTVAL Slovákov do nepričetnosti! Toto je GESTO vhodné premiera?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články