piatok, 28 januára, 2022

Premiera čakala CHLADNÁ SPRCHA! „CHRAPÚŇ, Matovič okamžite odstúp…!“

Posledné články

Premiera čakala CHLADNÁ SPRCHA! „CHRAPÚŇ, Matovič okamžite odstúp…!“

Bývalý poslanec Peter Marček vyzval Igora Matoviča. Marček Matoviča nepovažuje za premiéra, ale za chrapúňa.

Celé vyjadrenie ex-poslanca Marčeka

Výzva premiérovi I.Matoviči: okamžite odstúp!!!

Toto je premiér? Toto je chrapúň, Matovič, okamžite odstúp, toto, čo odznelo z jeho úst, je vrchol! Dokonca začal útočiť na novinárov, ktorých si hneď po vyhratých voľbách chcel kupovať! Matovič, neútoč na redaktorov, na národ, na 100 tis absolventov vysokých škôl, toto urobí iba hajzel!!!

Čo to má znamenať, psychopať je v úzkych a chráni nechrániteľné!!! Vrchol drzosti, arogancie, B.Kollár je jeden z najvyšších Ústavných činiteľov, konkrétne druhý najvyšší, pre Boha!!! O čom to trepe Matovič? Toto si absolútne pokašlal. Ako sa tento bojovník proti mafii vyjadroval k A.Dankovi, k jeho rigoróznej práce, hovoril o pagiátorstve, do tváre sa mu škeril, provokoval, nazýval ho plagiátorom a kapitánom Dankom a vyzýval ho k okamžitému odstúpeniu z postu predsedu NR SR. Prečo sa teraz tak isto nespráva?

Prečo sa nepozrú do susedného Maďarska, alebo Nemecka, kde dvaja prezidenti sa sami vzdali najvyššiej ústavnej funkcii, keď sa zistilo, že je tam náznak plagiátorstva a B.Kollár, okrem svojej mafiánskej histórii, ešte ukončil už teraz veľmi pošpinenú vysokú školu v Skalici, práve takými absolventmi, ako Kollár a ešte ju aj doporučil svojej matke č.2 tuším, že je to super, urobíš ju bez problémov a milej dáme p.poslankyni narástlo tak sebavedomie, že kedže memohla ani pomyslieť na funkciu ministerky, vzhľadom k jej chabý vedomostiam, tak si vydupala nožičkami aspoň vládnu splnomocnenkyňu, so šoférom a svojim úradom, kanceláriou!

Toto už bolo celkom cez čiaru a v tomto momente sa už naštartovali a reagovali na túto aroganciu moci nielen obyčajní ľudia, nielen Matovičovi voliči, ale všetci, celý národ pochopil, že nastal vrchol arogancie moci a po ňom aj obrovský nesúhlas maestreamových  novinárov!

Haló Igor, útočiť na novinárov, ktorí ti pomohli k moci, zdvihli preferencie, tak tých ľudí napádaš s ich diplomových prácami a spochybňuješ ich? Kam chceš až zájsť s tou aroganciou a ešte si s Pročkom robíte srandu z vypočúvania Kollára na vašom klube OĽANO a máte zbtoho veľkú zábavu! Vy sa nesmejte na Borisovi, ale celému národu, prekročili ste všetky medze!

Glob.sk/Peter Korček
Glob.sk/Peter Korček

I.Matovič, si amorálny človek, ktorý absolútne niečo iné hovoril pred voľbamy o transparentnosti, boji s mafiou, ale aj celých 10 rokov v opozícii a v parlamente a úplne opačne konáte!! Ste ešte horší, ako predchádzajúca garda, aj keď tá tiež narobila obrovské chyby!

Okamžite odstúpte banda klamárov a podvodníkov, ak neurobíte poriadok v tak závažnom porušení zákona, ako je plagiátorstvo a predseda NR SR B.Kollár neodstúpi, tak budeme žiadať predčasné voľby! Pôjdeme na námestia! Pozrite si prosím zo záznamu túto TB na TA3, ktorú ja nazývam pľuvancom do tváre občanom SLOVENSKA a kopancom do zadku demokracii I.Matovičom!!!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články