pondelok, 6 decembra, 2021

Premiera čakalo nemilé prekvapenie! „Haló psychopat, zvýš si dávky, lebo to, že si niekoho nasral, sa ti snívalo. Všetci sa z teba smejú“

Posledné články

Premiera čakalo nemilé prekvapenie! „Haló psychopat, zvýš si dávky, lebo to, že si niekoho nasral, sa ti snívalo. Všetci sa z teba smejú“

Blogerka Xenia Kopecká reagovala na status Igora Matoviča. Premier sa v statuse ironicky pochválil úspešným dňom, pretože nas*ral veľa ľudí. Premiera tak čakalo nemilé prekvapenie a drsná odozva na jeho status

Foto: FOTO TASR – Michal Svítok

Drsný status Blogerky

„Tento motýľ Emanuel píše, že nasral ľudí!!!!! Haló psychopat, zvýš si dávky, lebo to, že si niekoho nasral, sa ti snívalo. Všetci sa z teba smejú !!!!! Už aj tínedžeri krútia hlavami nad tým, aký si somrák. Za čo ľuďom ďakujem, že sa smejú aj z tvojich nariadení !!!!

V obchode rúško a v bazéne sa všetci spolu vykúpeme a žužlame si uši. Tu je krásne vidieť, tvoj spomalený vývoj a tvoje choré myslenie , ale to bude asi tým tvojim titulom.

Si handra, zlodej a klamár, ale ja ti ďakujem 15 rokov si vrieskal a teraz keď si mal možnosť ukázať tie svoje primitívne výkresy, ukázal si celému svetu, že si len trnavský odpad, snob a skorumpovaný tajtrlik!!!!!

A ešte raz ťa upresním!!!! Nikoho, ale vôbec nikoho si nenasral !!!! Naopak Igi, ľuďom sa vracia zdravý rozum a tí ľudia SERÚ na teba !!!!! Krásny večer, hav, hav, hav“

Zdroj: Xenia Kopecka/Facebook

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Xenia Kopecká nemôžem si pomôcť ale Ty si podľa mňa iba jedna debilná krava a to urážam dobytok! Pokiaľ sa týka tých Tvojich strašne zdraviu škodlivých rúšok opýtaj sa na to lekárov operatérov, čo stoja mnoho krát celý deň s rúškom na tvári pri operačnom stole, ale patológov pri pitvách a tiež môžeš sa spýtať pracovníkov v labákoch, ktorí tie rúška majú počas pracovnej doby koľkí uý na to išli na invalidný dôchodok pre nosenie tých strašných rúšok!!!!!!!!!!!!!!! A potom druhá vec láskavo vynechaj zo svojich blbých komentárov Trnavu trnavčanov. Že nepoužívaš napríklad spojenie Fico Ty debilný bratislavčan alebo Raši Ty debilný košičan a podobne !!!!!!!!!!!!!

  2. Musím sa ospravedlniť za osočovanie, ktoré som použil, lebo to nemám vo zvyku ale komentár pani Kopeckej ma doslova vytočil.

    • Rudko, ak si vytočený z toho čo pani Kopecká napísala, tak si sadni a zhlboka sa vydýchaj, pretože na 99% má vo všetkom pravdu. Ak ťa vytočilo, že ti pravdu zhrnula do pár viet, tak je to s tvojim zdravím ozaj vážne. A to čo vyvádza tento dilino z Trnavy ti nevadí ? A že aj ja spomínam Trnavu ? Spomínam, pretože Magorič je z Trnavy, s tým proste nič nespravíš.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články