utorok, 18 januára, 2022

Premiera Matoviča čakalo nelichotivé PREKVAPENIE! „Matovič je ko… skur…“

Posledné články

Premiera Matoviča čakalo nelichotivé prekvapenie! „Matovič je ko… skur…“

Najprv šokujúci transparent a následne pokrik, ktorý určite prekvapil premiera Matoviča.

Zápas Slovanu s Michalovcami (4:0) skutočne šokoval Slovenskú verejnosť. Hoci tribúny zívalu prázdnotou, upozornili na seba viac ako dosť. V zápase si diváci tak isto pripomenuli zosnulého bývaleho reprezentanta Mariána Čišovského.

Foto:SITA-Úrad vlády SR
Foto:SITA-Úrad vlády SR

Po minúte ticha sa spustil prvý pokrik.

Matovič je ko… skur…, Matovič je…,“ znelo spoza bránky. Práve tam sa často zhromažďuje tvrdé jadro Slovanského fanklubu.

Fanúšiči provokovali aj naďalej a vyvesili transparent White Lives Matter (Na životoch bielych záleží) – ako reakcia na iniciatívu Black Lives Matter (Na životoch čiernych záleží).

Fanúšici si na premiera spomenuli ešte pár krát. Išlo predovšetkým o reakciu ohľadom sedenia na tribúnach, ktorými vyrukovala súčasná vláda spolu s hlavným hygienikom.

Dianie na Tehelnom poli okomentoval aj samotný premier, ktorý si pomohol citátom Jána Wericha.

„Blb je nezničiteľný. Spredu i zozadu sa číta rovnako. A pridal aj status – Nezabúdajme…alebo po slovensky: Pre hlupáka každý hlúpy“

Zdroj: Igor Matovič/Facebook
Zdroj: Igor Matovič/Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články