pondelok, 6 decembra, 2021

Premiera Matoviča čakalo nemilé prekvapenie! „Ste PODVODNIK a ZLODEJ! Odstúpte a polícia – konaj „

Posledné články

Premiera Matoviča čakalo nemilé prekvapenie! „Ste PODVODNIK a ZLODEJ! Odstúpte a polícia – konaj“

K súčasnej „mediálnej bombe“ okolo diplomovky Igora Matoviča sa vyjadril aj opozičny poslanec Ľuboš Blaha, ktorý sa s premierom opäť raz nemaznal. Podľa opozičného poslanca je Matovič zlodej rovnako ako Kollár či Gröhling.

Celé vyjadrenie poslanca Blahu

Matovič je zlodej.

Rovnako ako Kollár. Rovnako ako Grohling. Rovnako ako všetci plagiátori, ktorí ukradli cudzie texty a na základe toho dostali titul na vysokej škole.

Zlodeji. Obyčajní zlodeji. A táto vláda je doslova vládou zlodejov. Inak sa to pomenovať nedá.

Ono je to vlastne ešte horšie ako v prípade Kollára a Grohlinga. Veď sa nad tým zamyslime. Matovič takto pred rokom a pol vyvreskoval pred parlamentom na Andreja Danka a nadával mu do exkrementov na polici, vyzýval k vzdaniu sa funkcie za plagátorstvo a nehanebne ho urážal. Prečítajte si jeho status, kde v roku 2018 nadával predsedovi parlamentu do „h…“.

A celý čas pritom vedel, že aj on sám je plagiátor. Je toto vôbec možné, aby toto robil duševne zdravý človek?

Prepáčte, ale na toto existujú len dve vysvetlenia:

1) Matovič úplne vedome sám o sebe tvrdí, že je „h…o“ a mal by odstúpiť – potom je veľká otázka, čo dočerta ešte robí vo funkcii,

2) Matovič reálne nevedel, že aj on sám je plagiátor, pretože si svoju prácu vôbec nepísal a ten, kto ju napísal namiesto neho, ho o tomto podvode neinformoval – v tom prípade nedošlo iba k plagiátorstvu, ale k reálnemu zločinu, za ktorý by mal byť Matovič stíhaný a potrestaný odňatím slobody.

Sú len dve možnosti. Jedna je pre Matoviča horšia ako druhá. Polícia by ho mala okamžite začať vyšetrovať pre podozrenie z podvodu a konfrontovať aj tú jeho slávnu kamarátku, ktorá vraj v Chorvátsku prepisovala jeho poznámky.

Zdroj: Martin Baumann
Zdroj: Martin Baumann

Tým, že je jeho práca opísaná z cudzích dvoch kníh, logicky padá celá jeho pôvodná verzia, že kamarátka opisovala nejaké jeho poznámky, a teda kamarátka zjavne opisovala niečo iné – a Matovič reálne nie je autorom svojej vlastnej práce.

On si ju zjavne kúpil, resp. nejako inak motivoval niekoho iného, aby ju zaňho napísal a vydával to podvodne za svoj text, na základe ktorého získal titul.

A to je ťažší zločin ako Kollár či Grohling. Toto je nielen na odstúpenie, ale na basu.

Som zvedavý, kedy zorganizuje Matovič demonštráciu pred úradom vlády, na ktorej ako kedysi bude vykrikovať o exkrementoch. A kedy do svojho občianskeho preukazu požiada o zmenu svojho mena na „H…o“. Takto presne počastoval Andreja Danka.

Oddnes môže Matovič hrdo nosiť titul Hvn. Igor Matovič.

Teraz buďte „hrdina“, pán premiér.

Ste podvodník a zlodej. Odstúpte.

A polícia – konaj. Z úradnej povinnosti. Bezodkladne.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články