pondelok, 6 decembra, 2021

Preriekol sa? „Na Slovensku MUSÍ byť zaočkovaných 80% populácie… „

Posledné články

Preriekol sa? „Na Slovensku MUSÍ byť zaočkovaných 80% populácie… “

Zdroj: Ivan Majerský/Pravda

Lockdown, mimoriadna situácia, testovanie, očkovanie a rozhádaná vláda. Aj takto vyzerá kritická situácia na Slovensku. Po novom prichádza konflikt Matovič vs Remišová, ktorá nesúhlasila s vakcinami SPUTNIK V. Na Matovičovej včerajšej tlačovke však zaznelo to, čo nikto nečakal. Matovič oznámil, že na Slovensku musí byť zaočkovaných 80 percent populácie.

„Dopozeral som dnešnú tlačovku premiéra a zarazila ma informácia, ktorú akoby každý prehliadol. Oznámil, že na Slovensku musí byť zaočkovaných 80% populácie a preto aj keď to vraj nie je na programe dňa, bude treba očkovať aj deti. Zároveň sa nás opýtal: „to chceme naozaj byť otrokmi rúšok? Nechceme vyplazovať na ulici jazyky?“ Nuž otrokmi rúšok ľudia nechcú byť. Otrokov ich urobil on s Mikasom a oni dvaja ľuďom slobodu nechcú a nevedia dať. Ľudia si ju však zoberú späť. Aj preto som dnes podal v mene ľudí na súd žalobu. Zajtra poviem viac“ vyjadril sa Taraba

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články