pondelok, 6 decembra, 2021

Prezidentka s úsmevom hovorí, že v živote som taký výrok nepovedala,, ani tú emóciu v sebe nemám

Posledné články

Čo priniesla rozhovory z Prezidentského paláca o predvolebnej atmosfére na Slovensku? Prezidentka Zuzana Čaputová sa, ako prvá hlava štátu rozhodla priniesť širokej verejnosti „Rozhovory z Prezidentského paláca o predvolebnej atmosfére na Slovensku“. Je veľmi pozitívne ak sa prezidentský palác otvorí širokej verejnosti.

 

Zuzana Čaputová:
„,,keď sa pýtam ľudí v profesii, kde by som to trebarz nečakala, že čo vnímajú ako najnáročnejší problém v ich profesii. Tak to nie je technické zabezpečenie, personálne kapacity ale povedal že atmosféra v spoločnosti, ktorá sa zmenila že oni sami sú objektom útokov, odborných spochybnení. Hovorím pri tom  napríklad o lekároch špecialistoch, hovorím o hasičoch, záchranároch, policajtoch.“

Prezidentka z úsmevom hovorí, že v živote som taký výrok nepovedala,, ani tú emóciu v sebe nemám

Zuzana Čaputová hovorí aj tom, že na internete a celkovo na sociálnych sieťach narazila na citáciu, ktorú nikdy nepovedala. Takto zrejme chce upozorniť na klamlivé správy, ktoré sa šíria internetom. Taktiež upozornila na to, ako sa spoločnosť rozdeľuje (polaryzuje).
Čím sa občania Slovenska polaryzujú? Je to politickú situáciu v štáte alebo je to sociálnym pomerom? Už nás naozaj politicky tak znechutili, že sa musíme medzu sebou hádať?

Politici nás podobne nedelia na dva tábory. Sú to názorové rozdiely.

 

Zuzana Čaputová chcela byť prezidentkou náš všetkých. No jej hosť hneď v úvode začal dementovať určitú skupinu politikov. Dobre vieme o akú stranu sa jedná a vieme všetci aj to, že toto je tá polaryzácia. Nejde tu o politickú stranu, ale o obyčajných ľudí, čo ju volili. Takto prezidentka relácia nemôže polaryzovať spoločnosť. Celkovo liberalizmus polaryzuje spoločnosť. Ľudia inej pleti sú lepší a mali by dostať viac, než majoritná časť obyvateľstva. Taktiež ak nie si heterosexuál tak si niečo viac. A ďalšie rozdiely, ktoré tu vytvára ľavicový liberalizmus.
Ale áno zase na druhej strane jej hosť povedal skvelú informáciu, kedy sa mladý pán vyjadril o tom, že holokaust nebol. Áno takýchto ľudí nemôžeme zatvárať, ale taktiež nemôžeme hlúpo bojovať proti názoru druhého obyvateľstva. Najme nie cenzúrou.
https://www.facebook.com/zcaputova/videos/262742978048787/

Zdroj: https://www.facebook.com/watch/?v=262742978048787
Foto: https://www.vogue,cz/assets/a14db7f3-a09c-4c64-a178-b682f8a905e1/Caputova_2.jpg

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články