nedeľa, 28 novembra, 2021

Prezradil viac, ako mal? Generál na výsluchu spomínal politikov! Toto prezradil na Ministra Krajniaka…

Posledné články

Prezradil viac, ako mal? Generál na výsluchu spomínal politikov! Toto prezradil na Ministra Krajniaka…

Zdroj: FOTO SME – MARKO ERD (Lučanský), SITA (Krajniak)

Lúčanskí na výsluchu spomínal politikov. Krajniak od neho chcel sľuby

Webový portál noviny.Sk, ako jeden z prvých informoval o samotnom výsluchu generála Lúčanského. Lúčanský na výsluchu pôsobil suverénne a svoju vinu popieral až do konca.

Na svoju obranu mal spomenúť aj vysokopostavených politikov, ktorých vo svojej výpovedi spomenul

Lúčanskí spomenul, aj meno súčasného ministra Milana Krajniaka. Podľa Lúčanského chcel Krajniak, aby sa stal prezidentom polície.

​“Asi mesiac pred odstúpením Tibora Gašpara z funkcie prezidenta, som bol osloveným vtedajším opozičným politikom Milanom Krajniakom. Ten mi na osobnom stretnutí povedal, že ma chce poprosiť ak dostanem ponuku na policajného prezidenta, aby som to zobral, uviedol Lúčanský.

Krajniak za mnou neprišiel s tým nápadom sám, ale spomenul mi pri tom aj tu prítomného advokáta JUDr. Lipšica. Práve Daniel Lipšič bol prítomný na výsluchu Lúčanského

„Krajniak za to nechcel nič, a ak to zoberiem, aby som počas môjho fungovania zabezpečil a dohliadol na to, aby sa polícia nezneužívala na politické účely a, aby sa do nej neťahala politika.  Vyjadril sa Lúčanský

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články