Slovensko

Príde Trump o hlavu? The Mirror zverejnil niečo nečakané!

Príde Trump o hlavu? The Mirror zverejnil niečo nečakané! Situácia medzi Iránom a USA sa vyostruje. Iránsky občania vyšli do ulíc a...

Napísal Daniel · >
Príde Trump o hlavu? The Mirror zverejnil niečo nečakané

Príde Trump o hlavu? The Mirror zverejnil niečo nečakané!
Situácia medzi Iránom a USA sa vyostruje. Iránsky občania vyšli do ulíc a sú pobúrený terorizmom zo strany USA. Taktiež NATO zrušilo cvičenie v blízkostí hraníc Iránu v Iraku.
Podľa zdroja mala údajne štátna Iránska televízia naznačiť odmenu za to, ak niekto zabije Donalda Trumpa. The Mirror uvádza, že táto ponuka mala zaznieť počas pohrebu generála Kásema Solejmáního.

 

V televízii en24.news malo doslovne zaznieť:

„Irán má 80 miliónov obyvateľov. S prispením iránskeho obyvateľstva dokážeme vyzbierať 80 miliónov dolárov ako odmenu pre toho, kto vyrovná otvorený účet s Donaldom Trumpom“

 

 
 

Príde Trump o hlavu? The Mirror zverejnil niečo nečakané!

Iránska strana vyhlásila, že uplatní vysokú a tvrdú ovedtu za zabitie veliteľa špeciálnych jednotiek Quds Iránskych revolučných gárd. Teherán za ´´bite generála považuje za vojnový akt.
Ruská federácia, ale aj Čínska ľudová rpublika odsúdili tento vojnový čin a vyhlásili, že ide o porušenie charty OSN. Pri tonto útoku zomrelo desať osôb z ktorých päť bolo Iráncov a päť Iráčanov.

Taktiež ja západna Európa odsúdila tento ohavný čin. USA sa chrbtom točoila Veľká Británia, Francúzko ale aj Nemecko. Trum ostan na bojom poli sám len s Izraelom. Práve ten mal vyrzadiť polohu Iránskeho generála.

 

Na Slovensku naši perdstavitelia ostali ticho. Napríkald prezidentka Zuzana Čaputová nijako neodsúdila činy USA. No napríklad členovia strany Smer-SD Róber Fico a Ľuboš Blaha odsúdili túto vraždu.

Róber Fico zverejnil na svoje facebook stránke:

„Vojenský zásah USA voči Iránu, ktorého dôsledky môžu byť devastujúce, je evidentne v rozpore s medzinárodným právom.“

 

Vojenský zásah USA voči Iránu, ktorého dôsledky môžu byť devastujúce, je evidentne v rozpore s medzinárodným právom.

Geplaatst door Robert Fico op Zondag 5 januari 2020


Zdroj: hlavnespravy.sk/the-mirror-iranci-ponukaju-odmenu-80-milionov-dolarov-za-hlavu-trumpa/2006934
Foto:
Príde Trump o hlavu? The Mirror zverejnil niečo nečakané

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *