nedeľa, 28 novembra, 2021

Pripomenul mu minolosť a nastavil mu ZRKADLO! „Aspoň vieme, čo si, Igor“

Posledné články

Pripomenul mu minolosť a nastavil mu ZRKADLO! „Aspoň vieme, čo si, Igor“.

Bývalý minister školstva Juraj Draxler okomentoval politický minulosť Igora Matoviča. Zatiaľ čo podľa bývalého ministra mal Matovič v opozícii nápadov na rozdávanie dnes je to naopak.

„Kým bol všeľudový génius IM v opozícii, mal kopu nápadov, ako zachrániť ekonomiku a peňaženky občanov. Napríklad takýto: zvýšiť daň z príjmu pre banky, poisťovne, obchodníkov s energiami na 39 percent a potom znížiť DPH na úplne všetky potraviny na 10 percent. A ešte niečo navyše z toho štátnemu rozpočtu ostane. Dokonca to celé podal ako poslanecký návrh zákona.

Autor: Ivan Majerský, Pravda

Dnes je náš geniálny Igorko predsedom vlády a šéfom koalície s ústavnou väčšinou, ale k svojim super nápadom, ktoré celé roky chŕlil, sa už nehlási. Pri tomto dokonca tvrdil, že kto zaň nie je, ten je za banky a proti ľuďom.

Igor Matovič. Foto N – Tomáš Benedikovič

Aspoň vieme, čo si, Igor“ vyjadril sa bývalý minister školstva Juraj Draxler.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Vážení, ste dobrý ale mám jeden problém, potrebujem si niektoré články skopírovať, tak to sa to nedá. Ak mi to neumožníte tak prosím ukončite dodávanie vašich správ na moju adresu. Ďakujem za vybavenie ďakujem..

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články