pondelok, 6 decembra, 2021

Pripravte sa! Toto chystá Brusel po koronakríze!

Posledné články

Pripravte sa! Toto chystá Brusel po koronakríze!

Záchranný plán?

Europoslanec Milan Uhrik na svojom Facebooku upozornil, že Európska únia sa chystá zdaňovať nie len prevody na účtoch ale už dokonca aj používanie plastov.

O tomto pláne Únie informoval Europoslanec Milan Uhrik na sociálnej sieti Facebook. Síce chce Európska únia dať do fondu obnovy členským štátom 2000 miliárd eur, tak podľa Slovenského poslanca ich nemá a musí si požičať.

EPA-EFE/Patrick Seeger

Status poslanca Milana Uhrika

„EÚ chce dať z fondu obnovy členským štátom 2000 miliárd eur. To je pekné. Lenže únia tieto peniaze nemá. Musí si ich najprv požičať a potom splatiť. A na to tiež nemá. Čiže aby ich dnes mohla štátom jednou rukou veľkoryso (za svetla kamier) dať musí najprv pohľadať, od koho si ich zajtra (už bez svetla kamier) vyberie.

Pro-liberálni europoslanci dali dnes vedeniu EÚ jasný pokyn – buď tie gigantické miliardy eur vyberie EÚ od vás všetkých priamo na novozavedených daniach (nové dane z plastov, finančných prevodov, atď.) alebo ich zaplatia štáty vo zvýšených poplatkoch do rozpočtu EÚ (čiže ich vyberú na daniach od vás oni). Ak má toto byť ten záchranný plán, tak ďakujeme pekne. Je to nezodpovednosť krížená s egoistickou hlúposťou!

Takto si vedia pomôcť aj samotné štáty. Liberálnemu Bruselu ide len o to, aby túto krízu využil na posilnenie svojej moci nad štátmi. Proti tomuto strategickému nezmyslu hlasovali spomedzi Slovákov len Uhrík, Radačovský a Jurzyca.

Technické detaily a linky sú v komentári. Ale nevzdávame to a bojujeme ďalej, za krásu a prosperitu nášho Slovenska!

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články