utorok, 18 januára, 2022

Priznanie Doroty Novotovej vás šokuje: pri vypočutí jej názorov vám spadne sánka!

Posledné články

Priznanie vás šokuje: pri vypočutí jej názorov vám spadne sánka!

Priznanie Doroty Nvotovej vás šokuje: pri vypočutí jej názorov vám spadne sánka!
Priznanie Doroty Nvotovej vás šokuje: pri vypočutí jej názorov vám spadne sánka!

Herečka, speváčka Dorota Nvotová je verejnosti postupne viac známa nie kvôli hudbe ani hereckému majstrovstvu, ale kvôli názorom, ktoré sa stali hitom internetu, a tak isto komentovania na sociálnej sieti Facebook.

Naposledy ste ju mohli vidieť na spoločnej fotografii s historicky prvou prezidentkou Slovenskej republiky Čaputovou, kde spolu s umelcami sedela na palube vládneho špeciálu. Umelkyňa Nvotová sa netají tým, že v sebe nemá ani štipku vlastenectva. Speváčku tak zachovanie kultúry nezaujíma.
Nvotová sa tak isto blysla ďalším citátom, ktorý pobúril predovšetkým konzervatívcov.

Priznanie Doroty Nvotovej vás šokuje: pri vypočutí jej názorov vám spadne sánka!

“Drogy treba z legalizovať. Keby sad al kokaín kúpiť v lekárni neboli by mafiáni a kopec mŕtvych” vyjadrila sa Nvotová.

Cestovateľka Nvotová by najradšej všetkých spájala a je otvorená všetkým možnostiam. Najradšej by Nvotová zrušila hranice a všetkých ľudí pomiešala.

Pomáhať treba tam, kde je utrpenie a je jedno, v akom to je štáte. Najradšej by som zrušila hranice a všetkých pomiešala,“

Povedala pre heroes.Sk. Aby Nvotová šokovala ešte viac pokračovala.

„Som úplný pacifista a človek, ktorý neuznáva hranice, národnú hrdosť ani zachovávanie kultúry. Je mi to úplne jedno. Vôbec mi neprekáža, keď bude v centre hlavného mesta stáť mešita,“ Dorota Nvotová

Liberálny trend na Slovensku! Zachová si Slovensko kultúru a tradičné hodnoty?
Liberálny trend na Slovensku! Zachová si Slovensko kultúru a tradičné hodnoty?

Liberálny trend je čoraz populárnejší

Po smrti Jána Kuciaka s akoby roztrhlo vrece a liberálne názory sa postupne prejavujú všade. Liberáli dostávajú priestor v médiách a známe tváre otvorili svoje duše, aby rozprávali svoju pravdu. Slovensko sa zmenilo alebo inak povedané rozdelilo na tábor slušnosti a neslušnosti.

Odlišnosť názorov pre liberálov je dobrý ak liberál komunikuje s liberálom. Ak je človek patriot alebo konzervativista je automaticky brány za blázna a šialenca. Je terčom výsmechu. Ako bude tento trend pokračovať uvidíme v parlamentných voľbách.

Zdroj: https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/sokujuce-priznanie-doroty-nvotovej-ked-vypocujete-jej-nazory-odpadnete

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články