nedeľa, 28 novembra, 2021

Progresívci dali Slovákom lekciu z histórie! Takto poučujú Progresivci o histórii!

Posledné články

Progresívci dali Slovákom lekciu z histórie! Takto poučujú Progresívci o histórii!

Zdá sa, že trend liberálneho Slovenska dospieva do štádia, kedy samotní liberáli poučujú o samotnej histórii. Tejto úlohy sa podujal europoslanec za Progresívne Slovensko Michal Šimečka a Zora Jaurová, ktorá je tiež členkou a jednou z hlavných postáv Progresívcov.

Progresívci dali Slovákom lekciu z histórie! Takto poučujú Progresívci o histórii!

Progresivci vo svojom videoblogu poučili Slovákov o svojej histórii. Podľa členov Progresívneho Slovenska sú zdrojom našej štátnosti Masaryk a Štefan. Dvojica tak zásadne odmieta, že Slováci majú predkov Slovan a Slovienov. Dvojica sa tak isto dotkla tradícií.

Príbeh prvej republiky nám podľa Zory Jaurovej „pripomína, ako veľa vieme dosiahnuť vlastnými silami, keď ostaneme verným progresívnym hodnotám.“

„V časoch, keď sa všade okolo nás vzmáhajú autokratické a nedemokratické sily, je takýto západ dôležitý rovnako, ako bol pred 100 rokmi, uvádza paralelu s dnešnou dobou Jaurová.

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/video-zdrojom-nasej-statnosti-nie-su-predkovia-ako-stari-slovaci-a-slovieni-ale-ceskoslovensko-a-masaryk-so-stefanikom

(Zdroj: SME – Marko Erd)

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články