Slovensko

Protiruské blúznenie? Alebo prečo politici toľko blúznia proti Rusku?

Protiruské blúznenie? Alebo prečo politici toľko blúznia proti Rusku? Všetko čo je protiruské je dobré? Protiruské blúznenie je zakrývané za Ruskou agresiou,...

Written by Andrej · 2 min read >
Protiruské blúznenie? Alebo prečo politici toľko blúznia proti Rusku?

Protiruské blúznenie? Alebo prečo politici toľko blúznia proti Rusku?

Protiruské blúznenie? Alebo prečo politici toľko blúznia proti Rusku?
Protiruské blúznenie? Alebo prečo politici toľko blúznia proti Rusku?

Všetko čo je protiruské je dobré?

Protiruské blúznenie je zakrývané za Ruskou agresiou, nedemokraciou a celkovo diktátorskou politikou. Svet sa dlhodobo rozdeľuje na silný a produktívny západ, kde prevláda silné a liberálne myslenie. Východ je naopak zlou post-komunistickou oblasťou bez štipky vedomia a svedomia.

Agresor, vrah a neutíchajúci súper všetkého západného. To si myslia niektorí politici a známe tváre, ktoré svoje tvrdenia dlhodobo prezentujú na sociálnych sieťach, televízii či v novinách. Ľudské myslenie sa v súčasnej dobe dá veľmi rýchlo ovplyvniť. Je to aj vdaka takýmto osobnostiam ako je Šebej, Cséfalvayová, Klus, Bugár, Hríb či Smatana. V menách by sa dalo ďalej pokračovať.

 

Protiruský “bojovníci”? – Protiruské blúznenie

František Šebej patrí medzi dlhoročné mená pravicových politikov. Šebej je taktiež slovenský psychológ, novinár. Šebej súčasne pôsobí v Moste-Híd. Po smrti novinára Kuciaka a jeho priateľky to však Šebej akoby nevydržal a v moci stredopravej koalície skončil. V jednoduchosti sa zdal poslaneckého mandátu. Netreba zabúdať, že František Šebej dlhoročne patrí medzi osobnosti, ktoré sú tak povediac proti-ruské až natoľko, že je to až choré a prehnané. Možno aj preto mu vyhovovala strana Most-Hid do ktorej sa pridala aj „pionierka“ Globalizmu a súčasná špecialistka na zahraničnú politiku Cséfalvayová.

Tá v poslednom čase uviedla dosť bohaté „pikošky“.

Protiruské blúznenie? Alebo prečo politici toľko blúznia proti Rusku?

Základom a stavebným kameňom súčasných pro-západných politikov je dlhoročný politik, ktorý sa v súčasnosti chce stať prezidentom Slovenskej republiky a o jeho charaktere sa hovorí dlhodobo. Je to Béla Bugár, ktorý je tak isto zástancom toho, že Rusko je agresor. Tak ako sa hovorí v prísloví „Vrana k vrane sadá“. Šebej, Cséfalvayová ale aj Bugár sú typickou ukážkou pro-západného „kydania“ na všetko Ruské.

Týmto spôsobom chcem poukázať, že nie som žiadnym „rusofilom“. Na druhej strane je však choré aby skoro každý článok, ktorý si nájdete o Šebejovi bol namierený proti Rusku. Je priam zvrátené, že takýto jednofarebný politici vôbec v krajine vládnu. Práve politika by mala byť silne neutrálna aby každá jedná strana dostala priestor. Byť šialene zaľúbený a premotivovaný na jednu stranu je naozaj choré a čas od času zvrátené. Je dôležité mať kvalitných západných partnerov pri sebe.

Na druhej strane je však smiešne aby sme zabúdali na priateľské vzťahy s tak veľkou krajinou ako je Rusko či Čína. Netreba všetku vinu skladať len na bývalého poslanca Šebeja a jeho jednostrannosť. Jednostranné sú v súčasnosti aj média, herci a základom veľkej a razantnej jednostrannosti je aj Andrej Kiska.

Práve aj Kiska patrí medzi pro-západne „veriacich“. Kritickosť myslenia na túto tému je akoby zakázaná. Zmienka čo i len povedať niečo pozitívne o Ruskej Federácii je ihneď klamstvo, hoax alebo len bláznovstvo. Celkové správanie takýchto ľudí sa dá tak isto nazvať len konšpirátorské bláznovstvo.

Politika a spravodajstvo by malo mať neutrálnu úroveň. Súčasný „demokratický“ systém nás akoby programoval a vytváral mienku proti všetkému čo tomuto systému vadí.

Potom sa však nemôžme baviť o slobode médii či jednotlivých politikov

zdroj: https://www.picuscapital.sk/csefalvayovaodklon-od-zapadneho-smerovania-moze-slovensko-poskodit/, https://www.picuscapital.sk/bugar-rusko-je-agresor-a-mame-ho-odsudit/, https://www.picuscapital.sk/podla-csefalvayovej-je-ukrajina-obetou-ruskej-agresie-a-je-potrebne-jej-pomoct-ako/, https://www.picuscapital.sk/bugar-rusko-je-agresor-a-mame-ho-odsudit/
Protiruské blúznenie

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *