piatok, 28 januára, 2022

Putin na ekonomickom fóre zavtipkoval o Zelenskom

Posledné články

Putin na ekonomickom fóre zavtipkoval o Zelenskom diváci sa rehotali

Putin na ekonomickom fóre zavtipkoval o Zelenskom diváci sa rehotali
Putin na ekonomickom fóre zavtipkoval o Zelenskom diváci sa rehotali

Ukrajinské voľby ukázali, že prezidentom sa môže stať naozaj hocikto. Ešte pred pár rokmi ak by ste Ukrajincom povedali, že ich hlava štátu bude komediant z televízneho programu Kvartál 95 zasmiali by sa. Ukrajinci však boli natoľko unavený z Petra Porošenka, že si skutočne vybrali Volodimira Zeleneskeho. Ten sľubuje zreformovať Ukrajinu. Na druhej strane však Zelensky naďalej pokračuje v prozápadnej politickej kultúre. Dokonca chce v budúcnosti sprísniť sankcie proti Ruskej Federácii. Svojim spôsobom tak Zelensky pokračuje v politike Petra Porošenka.

Ukrajinské voľby a celkový priebeh sleduje samozrejme aj Ruský prezident Vladimír Putin. Ten ukrajinského prezidenta najprv pochválil, za jeho majsterstvo herectva. Na druhej strane poukázal na fakt, že rozdiel medzi hraním na prezidenta v televízii a byť prezidentom v skutočnosti je úplne odlišný.

Putin na ekonomickom fóre zavtipkoval o Zelenskom diváci sa rehotali

“Nepoznám tohto muža, ale dúfam, že v určitom okamihu sa spoznáme” povedal Vladimír Putin pri príležitosti Medzinárodného ekonomického fóra v Petrohrade (SPIEF). Putin otvorene priznáva, že by nemal problém stretnúť sa s Ukrajinským komikom.

Zdá sa, že je aj donedávna odborníkom na to, čo bolo jeho zamestnaním – je to dobrý herec.

Putinové slová rozosmiali divákov ekonomického fóra. Na druhej strane Putin opäť uviedol, že Zelensky ma skutočne dobré herecké schopnosti. Na druhej strane je otázne či tieto schopnosti využije aj pri riadenej druhej najväčšej krajiny Európy. Putin tak isto pripomenul, že Zelensky pre neho momentálne nepredstavuje žiadny jasný obraz na akú stranu sa bude prikláňať. Na druhej strane treba pripomenúť, že Zelensky by rád vstúpil do NATO, a tak isto podporuje reformy, ktoré by mohli pomôcť v budúcnosti vstúpiť Ukrajine do Európskej Únii.

Ešte v roku 2015 si Zelenský zahral vo filme “Sluha ľudu”. Tam stvárnil Zelensky dejepisára, ktorý sa nakoniec stal prezidentom krajiny. Paradoxne o 4 roky na to sa Zelensky stáva prezidentom Ukrajiny.

zdroj: https://www.rt.com/news/461356-zelensky-good-actor-putin/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články