Svet

Putin sa vyjadril ku Gruzínskemu novinárovi, ktorý urážal jeho rodinu.

Putin sa vyjadril ku Gruzínskemu novinárovi, ktorý urážal jeho rodinu. Z reakcie Ruského prezidenta ostanete prekvapený! Ešte tento týždeň televízia Rustav 2...

Napísal Andrej · >
Putin sa vyjadril ku Gruzínskemu novinárovi, ktorý urážal jeho rodinu. 1

Putin sa vyjadril ku Gruzínskemu novinárovi, ktorý urážal jeho rodinu. Z reakcie Ruského prezidenta ostanete prekvapený!

Ešte tento týždeň televízia Rustav 2 odvysielala prenos, kedy reportér Giorgi Gabunia obscénnym spôsobom urazil Vladimíra Putina a jeho rodinu. Bola to maximálna urážka, ktorá z úst Giorgiho Gabuniu vyvolala obrovský svetový škandál.
Televízia následne prestala vysielať po tom, ako sa podvečer pred jej sídlom zhromaždili stovky nahnevaných občanov. Protestujúci čakali na verejné ospravedlnenie od moderátora a televízie Rus tav 2. Televízia kvôli obscénym narážkam moderátora zažila peklo na vlastnej koži.

Vovočka ty psie hovno…V našej krásnej krajine nie je miesto pre teba. Chod do zadku Voloda. Chod do p*či. J*bál som tvoju matku“ slová, ktoré vytvorili celosvetový škandál.
Následne sa divákom ospravedlnila aj televízia Rus tav 2.

Giorgi Gabunia v priamom prenose urazil prezidenta Ruskej Federacie. “Vovočka ty psie hovno…V našej krásnej krajine nie je miesto pre teba. Chod do zadku Voloda. Chod do p*či. J*bál som tvoju matku“

 
 

“Sme presvedčení, že vyjadrovanie sa (moderátora) Giorgiho Gabuniu nespĺňa vysoké štandardy stanovené naším kanálom, bude sa ním zaoberať správna rada televízneho kanálu.

Putin sa vyjadril ku Gruzínskemu novinárovi, ktorý urážal jeho rodinu. Z reakcie Ruského prezidenta ostanete prekvapený!

Okamžite sa začalo hovoriť o Ruských sankciách voči Gruzínsku. Sankcie však nekvitoval Vladimír Putin. “V záujme tohto ľudu a obnovenia plnohodnotných vzťahov medzi Ruskom a Gruzínskom by som neurobil nič, čo by skomplikovalo tieto vzťahy,”
“V záujme tohto ľudu a obnovenia plnohodnotných vzťahov medzi Ruskom a Gruzínskom by som neurobil nič, čo by skomplikovalo tieto vzťahy,”

Putin pri tejto príležitosti zaspomínal na rok 2008. Vtedy sa Putin snažil presvedčiť Gruzínskeho prezidenta Saakasviliho. “Aby za každých okolností zabránil vojenským akciám proti Abcházsku alebo Južnému Osetsku”

“Hovoril som to istým Američanom, áno, za žiadnych okolností. A, čo urobili? Išli tam s vojnou a výsledok je teraz dobre známy. Rusko bolo nútené uznať nezávislosť týchto dvoch republík a chrániť národy Abcházska a Južného Osetska,”

.Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/putin-zavrhol-sankcie-voci-tbilisi-ucty-voci-gruzinskemu-ludu/1813864

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Putin sa vyjadril ku Gruzínskemu novinárovi, ktorý urážal jeho rodinu.”

  1. Vidno že Putin je politik najlepši na svete. Ko Gabunia je taky isty novinar ako Todova, Vagovič, Bardy atd. To su novinariktori zapredaju vlastnu vlasť za 30. striebornych, ako Judaš ked zradil Krista.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *