pondelok, 6 decembra, 2021

Putin šokoval lídrov Európskej únie. S Európskou úniou sa môže stať čoskoro toto!

Posledné články

Putin šokoval lídrov Európskej únie. S Európskou úniou sa môže stať čoskoro toto!

Ruský prezident Vladimír Putin nevylúčil možnosť, že Európska únia po vzore Veľkej Británie môže o pár rokov stratiť ďalšie krajiny Európskej únii. Podľa Putina by to mohli byt krajiny východnej Európy. O tejto šokujúcej správe informovala agentúra TASS s tým, že Putin to vyhlásil vo svojom prejave na ekonomickom fóre Rusia calling!

Putin šokoval lídrov Európskej únie. S Európskou úniou sa môže stať čoskoro toto!

Niekde na začiatku roka 2028 niektoré krajiny východnej Európy dosiahnu takú úroveň ekonomického rozvoja, že prestanú byť príjemcami grantov a najrôznejších pomoci z európskeho rozpočtu a budú musieť platiť tak, ako to robí Veľká Británia,“ pokračoval prezident. „A nie som si istý, či ich nenapadne to isté, čo dnes Britániu,“ vyhlásil v narážke na zámer Londýna opustiť Európsku úniu.

Podľa Putina sa tento jav môže už onedlho uskutočniť. Z terajších príjemcov peňazí z pokladnice Únie sa niektorí stanu platiteľmi. V tomto prípade už štáty Európskej únie nebudú mať motiváciu zotrvať v Európskej únii a mohlo by prísť k ďalšiemu exitu krajín.

Ruská hrozba? Hovadina

„Dnes už to ale nefunguje. Nehľadiac na všetky problémy s Ukrajinou, na špekulácie o Kryme a Donbase, všetci jasne pochopili, že Rusko sa na nikoho nemieni vrhnúť. Je to jednoducho hlúposť, hovadina,“

„Ruská hrozba je výmysel tých, ktorí sa chcú priživiť na roli predsunutej hliadky v boji s Ruskom a získať nejaké bonusy a preferencie. Všetkým je to jasné, vodcom hlavných európskych krajín je to absolútne jasné,“ vyjadril sa Vladimír Putin.

Zdroj: https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/533439-putin-vesti-zaciatok-rozpadu-eu-v-roku-2028-odidu-staty-vychodnej-europy/, https://www.hlavnespravy.sk/tass-putin-nevylucuje-odchod-krajin-vychodnej-europy-eu/1961705

 

foto: https://www.cbsnews.com/news/new-russian-nuclear-missile-putin-invincible-cruise-missile/

https://www.newstatesman.com/world/europe/2018/11/emmanuel-macron-s-bad-luck-mostly-self-inflicted

Markus Heine—AFP/Getty Images Merkelová

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články