Slovensko

Radačovský v Európskom parlamente rozpútal peklo! Tak toto nikto nečakal.

Radačovský v Európskom parlamente rozpútal peklo! Tak toto nikto nečakal. Zdá sa, že poslanca Radačovskeho budú mať liberáli v Európskom parlamente plne...

Napísal Andrej · 1 min read >
Radačovský v Európskom parlamente rozpútal peklo! Tak toto nikto nečakal. 1

Radačovský v Európskom parlamente rozpútal peklo! Tak toto nikto nečakal.

Zdá sa, že poslanca Radačovskeho budú mať liberáli v Európskom parlamente plne zuby. Radačovskeho a Uhrika pred Európskymi voľbami nebral nikto vážne. Paradoxne sa však tato dvojica do Europarlamentu dostala. Dnes si títo dvaja pani servítky pred ústa nedávajú a v žiadnom prípade nie sú vôbec ticho.

Radačovský v Európskom parlamente rozpútal peklo! Tak toto nikto nečakal.

Radačovský sa v najnovšom príhovore vyjadril voči západným mocnostiam. Podľa Radacovskeho je pravicový extrémizmus to najhoršie, čo mohol človek vytvoriť. Tento príhovor sa určite mnohým europoslancom páčiť nebude.

Pravicový extrémizmus je to najhoršie, čo mohol človek ako ľudská bytosť vytvoriť. Nech sa na mňa západoeurópski priatelia nehnevajú, ale musím byť objektívny. Naši západoeurópski priatelia sú z historického hľadiska zakladateľmi ideológií pravicového extrémizmu.

 
 

Sú zakladateľmi ideológií fašizmu, nacizmu, antisemitizmu, rasovej nadradenosti, dvoch svetových vojen, gilotíny, kolonializmu, atómových bômb a koncentračných táborov. Slovanské národy, medzi ktoré patrí aj môj národ, ideologickými tvorcami týchto zvrátených, špinavých a hnusných ideológií nikdy neboli a pokiaľ ich zo západu niekedy aj prijali, rýchlo sa ich zbavili.

Pokiaľ Európska únia neprijme ľudskú a charakterovo čistú, historicky nie extrémistickú spoločnosť slovanských národov do spoločenského a kultúrneho diania Európy a pokiaľ Európa nebude jednotná od Vladivostoku po Lisabon, tak hrozba pravicového extrémizmu tu stále bude a nepomôžu mu ani tie najprísnejšie opatrenia.

Ďalej som použil anglický výraz „Listen to mi all“. Slovensko má na počet obyvateľov najviac ocenení „Spravodliví medzi národmi“. Slovensko nie je fašistické ani antisemitské, na čo som hrdý.“ povedal Radačovský v EÚ.

Zdroj: https://magazin1.sk/radacovsky-nalozil-zapadnym-krajinam-zapad-je-zakladatelom-fasizmu-nacizmu-a-vojen/

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.