utorok, 18 januára, 2022

RANA, ktorú Matovič nečakal! „Nie všetci nekradnú – to len TY, PÁN PREMIER!“

Posledné články

RANA, ktorú Matovič nečakal! „Nie všetci nekradnú – to len TY, PÁN PREMIER!“

Opozičný poslanec na socialnej sieti informoval, že o Slovensku už neslávne píšu už aj v Číne. Podľa Blahu sme prvá krajina, ktorá má na čele vlády, parlamentu a rezortu školstva plagiátora.

Vyjadrenie poslanca Blahu

„No fajn, už sme slávni aj v Číne – sme prvá krajina, ktorá má na čele vlády, parlamentu aj rezortu školstva plagiátora. A žiaden z nich nechce odstúpiť – držia sa tých stoličiek ako najväčší papaláši.

Aj vami prechádza tá ukrutná hrdosť na Matoviča, že robí Slovensku takúto hanbu po svete?

KEĎ SPÁCHAŠ ZLODEJINU A Z BRUSELU NAMIESTO VYSVETLENIA POSIELAŠ INFANTILNÉ FOTEČKY

Aby sme ale Matovičovi nekrivdili, zjavne sa tým trápi. Z Bruselu na Slovensko posiela smutné obrázky kávovej šálky, hrnca s mušľami, dnes to boli hotelové raňajky. Zjavne je v depresii, potuluje sa po okolí a fotí rôzne nečakané predmety – štátnik ako lusk.

Presne toto očakávame od premiéra – netreba, aby sa k svojej zlodejine postavil ako chlap, netreba, aby vedel po anglicky a vyjednával so štátnikmi pre Slovensko čo najviac peňazí z Bruselu, nie, nie, my od premiéra chceme obrázky hrnčekov a raňajok. Ďakujeme, Igor.

PREČO BY PODNIKATELIA MALI PÍSAŤ SAMI DIPLOMOVKY? VEĎ PLATIA DANE, ČO EŠTE CHCETE?!

K svojej diplomovke zatiaľ napísal z Bruselu len toľko, že na škole podnikal a platil najvyššie dane na Slovensku, a teda čo tam po tom, že opisoval. Niečo na ten spôsob.

Toto je typický postoj rôznych arogantných zbohatlíkov a pracháčov – ja platím tomuto štátu kopu peňazí na daniach, tak môžem páchať také zločiny, aké sa mi zachce.

PRE MATOVIČA SÚ UČITELIA LEN PARAZITI – TAK NAČO BY SA ZAHADZOVAL NEJAKÝMI DIPLOMOVKAMI

Pamätám sa, že toto isté mi Matovič raz odkázal v parlamente, keď som ho kritizoval za jeho daňové podvody a za to, že na ne zneužíval aj svoju vlastnú matku.

Vrieskal po mne, že ja som len chudobný učiteľ a teda parazit a on je bohatý podnikateľ, a teda odvádza viac daní štátu, a teda môže páchať podvodov, koľko len chce.

Presne ako s diplomovkou. Pracháči môžu všetko. Aj získať podvodom titul. Takto to vidí Matovič. A rovnako to vidí aj väčšina mafiánov a oligarchov po celom svete. Teď si vás koupim všechny – tak nejako.

NIE, VŠETCI NEKRADNÚ – TO LEN TY, PÁN PREMIÉR

Matovič sa obhajuje aj tým, že iní si práce kupujú. Drahý Igor, nehádž všetkých do jedného vreca.

Robert Fico napísal diplomovku o treste smrti, ktorá neskôr doplnená vyšla knižne. Moja diplomovka o modernom kontraktualizme takisto neskôr doplnená vyšla knižne.

Foto N – Tomáš Benedikovič
Foto N – Tomáš Benedikovič

Neurážaj státisíce študentov, čo si poctivo písali svoje práce – oni nie sú podvodníci, to ty si.

KTO VYTVORIL MATOVIČOVU DIPLOMOVKU?

A to fakt chceš, aby ti niekto veril, že práve ty si si svoj „plagiát“ nekúpil? Vyzerá to tak, že si si len proste našiel nemehlo, čo to odfláklo – veď to priznaj.

To, že si nepamätáš, že si opisoval svoju prácu z dvoch kníh – to môže mať len dve vysvetlenia. Buď si psychopat, alebo si ju jednoducho nepísal. Jedno sa s druhým zákonite nevylučuje.

Nedávno v Rumunsku odsúdili za podvod s diplomovou prácou ex-premiéra. Ak sa dôjde na to, že tvoju prácu ti písal niekto iný, bude to dramaticky vážnejšie obvinenie, ako to, že si to opísal. A možno bude mať Slovensko tiež svojho premiéra, ktorý kvôli diplomovke poputuje za mreže.

PLAGIÁT ALEBO TRESTNÝ ČIN PODVODU?

Čo tak sa priznať, pán premiér? Namiesto tých hrnčekov a raňajok z Bruselu by si mohol Slovensku vysvetliť, ako je možné, že tvoja kamarátka v Chorvátsku podľa tvojich vlastných slov prepisovala tvoje poznámky a odrazu zisťujeme, že žiadne tvoje poznámky v diplomovke nie sú – iba dve opísané knihy.

Ty o svojej práci nevieš vôbec nič preto, lebo ti ju vytvoril niekto iný – že áno? A to nie je plagiát, akože úbohý študentík zabudol dať poznámočku pod čiarou… To je trestný čin podvodu. Ťažkého podvodu. A trestom nie je strata titulu či hanba na tri zimy, ale basa“ časť statusu Ľuboša Blahu na socialnej sieti Facebook

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články