Image default
Slovensko

Tvrdý odkaz Joža Ráža: Nemám rád Američanov

Tvrdý odkaz Joža Ráža: Nemám rád Američanov

Nemam rád Američanov
Nemam rád Američanov
Mala to byť zábavná relácia spevák však šokoval všetkých

Spevák legandárnej skupiny Elán sa v rozhovore s Karlom Šípom jasne priznal, že Američanov v láske nemá. Hneď pri otázke od moderátora Karla Šípa sa Raz priznáva, že Američanov nemých rád.

“Počul som, že nemáš rad Američanov” dal jasnú otázku na speváka Šíp

Spevák s odpoveďou vôbec na zaháľal. Práve naopak ihneď a šokujúco povedal “Je to Pravda. V miestnosti za panovala dobra nálada a  spevák s úsmevom vysvetlil prečo nemých rád Američanov.

“ Mne vadí to, že majú obrovskú spotrebu robia veľké množstvo špiny, smogu a žijú na úkor celého sveta. Ak by takto žili Číňania tak zem vydrží 3 týždne” povedal ostro Jozef Raz.

Práve relácie Karla Šípa sa majú viesť v duchu srandy, a tak moderátor nezaháľal a dal ďalšiu trošku nad ľahčenú otázku, ktorá akoby speváka mala utlmiť

“Ako o myslíš, že majú veľkú spotrebu? Že ich je veľa”

Spevák však opäť začal hovoriť svoj názor a ešte viac zaťal do živého.

“Veľa sa vozia na veľkých autách, veľa jedia, veľa pijú… Všetko proste veľa´a všetkého veľa spotrebujú. “ Práve táto odpoveď bola viac menej na pobavenie divákov. Potom však prichádza náhly zvrat situácii a Raz začína ostro politizovať na tému USA a vojny.

Tvrdý odkaz Joža Ráža: Nemám rád Američanov

“ Oni proste žijú na úkor celého sveta. A, keď niečo potrebujú tak niekde vyvolajú vojnu a vezmú im napríklad naftu” Šíp nevedel dostatočne reagovať na túto otázku, a tak sa z odpovede začal smiať, aby vyvolal akú takú odľahčenosť. Raz však pokračoval ďalej

Demokracia v USA

“Keď som bol mladý stále som veril, že v USA je demokracia. Mne sa to všetko páčilo. Ale, keď som tam prišiel pochopil som, že tam žiadna demokracia nieje. Je to hrôza. V USA šťastného človeka nestretneš. Proste oni všetci pozerajú len do zeme a stále sú v strese. Stále sa len naháňajú za peniazmi a proste je to zúfalstvo. Nemôžeš si ani zapáliť na ulici. Dostaneš 200 dolárov pokuty. Všetci žijú podľa pravidiel. Proste sa mi to nepáči”

Pozrite si vo videu nižšie

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=tH005f68q9I

Súvisiace články

KISKA sa stal Kapitánom. Danko žiarli?

Daniel

„Esá“ Liberálnej Strany SAS neustále prekvapujú

Andrej

Záhadný Nicholson? Gorilla, telefonát s Piťom či záhadné odpočúvania

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..