pondelok, 6 decembra, 2021

Ráž rozmetal pravicu na prach: „Toto je VÝSMECH! Čudujem sa, že to robia a že sa dokážu doma pozrieť na seba do zrkadla…

Posledné články

Ráž rozmetal pravicu na prach: „Toto je VÝSMECH! Čudujem sa, že to robia a že sa dokážu doma pozrieť na seba do zrkadla…

Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič (Jožo Ráž), Branislav Wáclav / Aktuality.sk (Igor Matovič)

Rocker a rebel Jožo Ráž je človekom, ktorý rozpráva veci úplne na rovinu. To sa v súčasnom mainstreame momentálne nenosí, a preto je Ráž v showbiznise čiernou vranou. Po najnovšom videoklipe skupiny Elán to pravdepodobne aj tak ostane. Mainstream a média ostali v šoku. Ráž a skupina Elán však chcela poukázať na zlo jednotlivých bulvárnych novinárov, ktorí viac škodia, ako robia dobro.

Pravdepodobne to však mnoho ľudí nepochopilo a namierená hračkárska pištoľ na novinárku znamenala obrovský škandál. Frontman Ráž si však stojí za všetkým, a tak isto za svojimi názormi. Obľubuje Rusko a Putina. Nemých rád Američanov, a tak isto si váži Roberta Fica. Aj to je Jožo Ráž, ktorý si nikdy servítku pred ústa nedal. Ešte v roku 2017 v rozhovore pre Parlamentné listy okomentoval politické dianie, a tak isto skritizoval súčasnú opozíciu.

Jožo Ráž nešetril opozíciu! Toto si o nich myslí

Komu sa dá na Slovensku v súčasnosti veriť? Ktorým politikom? Jedného ste tu už spomenuli. Má ale Fico ako politik nejakého vážneho konkurenta, napríklad v Andrejovi Dankovi? Mohol by ho časom vymeniť?

Na túto tému sa nebudem vyjadrovať. Je niekoľko ľudí, ktorým verím, je niekoľko takých, ktorí by to mohli robiť, ale tí to robiť nebudú ani bohovi, tak ako napríklad ja. Komu verím, je teda už spomínaný Fico, Kaliňák a ešte zopár ich tam je, ale väčšine z nich neverím ani slovo!

Ako vnímate pokusy opozície odvolať premiéra či niektorých ministrov. Existuje vôbec podľa vás u nás nejaká jednotná opozícia?

Tak to, čo predstavuje a robí u nás opozícia, to je výsmech. To je pre mňa niečo úžasne komické a trápne a čudujem sa, že to robia a že sa dokážu doma pozrieť na seba do zrkadla, to je celé.

Zdroj: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Jozo-Raz-pre-PL-Narod-je-nastvany-opozicia-trapna-Rozvracaci-Silnejsieho-nezbijete-ale-skusit-to-musite-odkazuje-Slovakom-285000

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články