nedeľa, 28 novembra, 2021

Ráž spôsobil KOLAPS v priamom prenose: „Na Slovensku je taký BORDEL, že to vyrieši iba toto…“

Posledné články

Šokujúce politické riešenie Joža Ráža. „Na Slovensku je taký bordel, že to vyrieši iba TOTO!“

Zdroj: Jožo Ráž/YouTube, SME/Gabriel Kuchta (Lasica, ilustračné foto)

Frontman kapely Elán Jožo Raz okrem svojich koníčkov sleduje aj politiku, ku ktorej občas rad pridá poriadny štipľavý komentár, ktorý skutočne stojí za povšimnutie. Na druhej strane Ráž niekoľkokrát priznal, že médiá jeho názory moc nemusia. Ráž v minulosti otvorene priznal, že nemý rad Američanov. Je viac prikloneny k Ruskej Federácii.

Spevák otvorene priznáva, že miluje svoje publikum na druhej strane však priznáva, že je niekedy až príliš nevychovane. Ľudia si k spevákovi dovolia veci, ktoré by si on nikdy nedovolil. Berie to však daň za to, aby fungoval biznis. Frontman kapely by sa s aktuálnou politickou situáciou vôbec nemaznal. Podľa speváka je na Slovensku „Bordel“. Spevák by to najradšej vyriešil diktatúrou.

Šokujúce politické riešenie Joža Ráža. Na Slovensku je taký bordel, že to vyrieši iba TOTO!

Slovensko potrebuje diktátora, lebo tu je taký bordel, že to nič iné než diktatúra nemôže vyriešiť,“

V minulosti podporoval Mečiara

Spevák v Mečiarovi videl akúsi nádej pre Slovensko. Veril, že krajinu dá do poriadku a, že bude lepšie. V súčasnosti si podľa speváka „Robí, čo chce“.

„Tu si každý robí, čo chce, a to nie je dobré. Osvietený diktátor by bol riešením pre Slovensko,“
Podľa speváka je Komunizmus spravodlivejší, ako Kapitalizmus

“Osobne si myslím, že socializmus je spravodlivejší systém. No nedá sa nič robiť, tretiu svetovú vyhráva kapitalizmus. A my žijeme to, čo nám je súdené. Sme malí, slabí, o ničom nerozhodujeme a robíme to, čo nám tí silní kapitalisti diktujú. Našťastie, Slovensko sa celkom dobre drží, je bohovský úspech, že máme svoj vlastný štát a pomerne silný priemysel… Na druhej strane sme stratili schopnosť sami sa uživiť, potraviny musíme dovážať a, keď západné štáty prestanú od nás odoberať to, čo vyrábame pre automobilový priemysel, tak nebudeme mať, čo jesť”

„V komunizme všetci mali prácu, hoci nemali peniaze. Ale mali istý priebeh života, vedeli, odkiaľ idú a, ako skončia. A bolo postarané o všetko, o zdravotníctvo, školstvo… Akurát ľudia nemali prachy a nemohli cestovať. V kapitalizme môže každý robiť, čo chce a aj si robí, čo chce, ale o nikoho nie je postarané. Je väčšia zodpovednosť jedinca za seba, je menej práce. A je ťažké fungovať v kapitalizme, lebo v kapitalizme je ten najväčší šéf ten najväčší od****č. Povedal otvorene spevák“

Zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/sokujuce-slova-joza-raza-politike-slovensko-potrebuje-zmenu-rezimu

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články