pondelok, 24 januára, 2022

Ráž spôsobil mediálne šialenstvo: „Svet speje k svojmu KONCU! Kapitalismus je cesta do PEKLA! Civilizácia to jednoducho neprežije, ak sa ľudia zásadne nezmení…“

Posledné články

Jožo Ráž dáva väčšiu prednosť komunizmu, ako kapitalizmu! prečo?

Zdroj: Profimédia.cz

Frontman legendárnej kapely Elán Jožo Raž si na súčasné témy nedáva vôbec servítku pred ústa. Rozpráva jasne a tvrdo na témy, ktoré v súčasnom svete rezonujú. Pred nedávnom sme vám zverejnili článok, kde Ráž tvrdo reagoval proti USA. Tentokrát si Ráž opäť servítku pred ústa nedal a hovoril opäť tvrdo na zaujímavé témy

“Novinári ma nemajú radi” uvádza spevák na tému novinárov. Podľa speváka je to boj na život a na smrť. “40 rokov s nimi vediem vojnu” zverila sa legenda pre Plus 7 dní. Podľa neho novinári nemajú radi jeho názory na jednotlivé témy.

Ako vidí budúcnosť Slovenska spevák?

Spevák dúfa, že Slovenská republika bude existovať ako štát, ale tak isto ako aj národ. Na druhej strane Raz upozorňuje na prudkú stratu identity. Podľa speváka bude ťažko si udržať štát.

„Slovensko je malé, ekonomicky slabé a jeho najväčším úspechom je, že vôbec existuje. To, že máme národ a štát, je obrovský výsledok Slovákov. Ako vieme, v histórii bolo veľa tendencií rozdeliť nás a asimilovať inde. Musíme urobiť všetko pre to, aby sme si udržali identitu aj naďalej. To je základ. Preto bojujem za hranosť slovenskej muziky v rádiách. Aj to je súčasť našej identity, “ Dodal spevák k problematike Slovenskej republiky a budúcnosti.

Spevák dáva väčšiu prednosť komunizmu, ako kapitalizmu

Podľa Ráža je kapitalizmus cestou do pekla. Podľa neho aj ten najväčší šéf je, aj najväčším okrádačom. Podľa Ráža bol komunizmus viac spravodlivejším systémom. Bol taktiež kompatibilnejšou alternatívou pre kresťanskú filozofiu podčiarkol spevák.

„Len ho ľudia nedokázali uniesť, tak skončil. Ale nenažranosť neskončí. Myslím si, že svet celkovo speje ku svojmu koncu. Civilizácia to jednoducho neprežije, ak sa ľudia zásadne nezmení. Ale my sa už nezmeníme. No deti, moji vnouci by ešte mohli. Tí by mohli tento svet zachrániť, len ich nesmieme pokaziť. A to je ťažké. Majú totiž všetkého stokrát viac, ako potrebujú a všetci si robia to, čo chcú. Myslia si, že svet je jeden veľký zúr.

Keď nie je všetko podľa nich, sú naštvaní. Takže na budúcnosť tohto sveta sa pozerám veľmi skepticky, ale nikdy neprestanem dúfať a modliť sa, aby to dobre dopadlo, “ Doplnil spevák v rozhovore pre Plus 7 dní.  Odlišnosť názorov  je v súčasnej dobe plnej mainstremovej pravdy ako veľké zlo. Ak má človek odlišný názor, ako väčšina je považovaný za šialenca alebo nebodaj psychopata. Je smutné, že v dobe demokracie, kde by sa mal každý jeden názor vypočuť sa naopak dostávame do istom mieri cenzúry.

Cenzúra vo videách, článkoch a proste všade, kde sa pozrieme. Na jednej strane dokonalý svet jednotlivcov. Na strane druhá bieda a mizéria ostatných ľudí. Práve aj takýto býva súčasný systém. Preto aj Jožo Raz nie je jednoducho vnímaný, ako osobnosť a masa liberálov si z neho spravila terč akýchsi posmeškov. Odlišnosť názorov je dnes zlom pre jednotlivcov. Naopak byť so systémom a pre systém je vec vítaná.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články