pondelok, 6 decembra, 2021

Remišová sa pochválila čo stihla urobiť za 100 dní! To čo nasledovalo NEČAKALA!

Posledné články

Remišová sa pochválila čo stihla urobiť za 100 dní! To čo nasledovalo NEČAKALA!

Veronika Remišová sa pochválila, čo stihla na úrade urobiť za prvých 100 dní vládnutia. To čo však nasledovalo určite nečakala. Opozičny poslanec však s prácou Remišovej nadšený zatiaľ nie je.

Jakub Kotian/TASR
Jakub Kotian/TASR

Vyjadrenie Richarda Rašiho

Pani Remišová sa pochválila, čo stihla na úrade urobiť za 100 dní. Tak si to poďme rozmeniť na drobné:

V. Remišová: Vypísali sme výzvu pre regióny, mestá a obce na pomoc s pandémiou Covidu.

Pravda je taká, že hoci sa pani Remišová odvoláva na COVID-19, regióny, mestá a obce sa v tomto roku k peniazom nedostanú. Pani Remišová totiž zrušila veľmi podobnú výzvu z decembra 2019, ktorú stačilo vyhodnotiť a poslať peniaze, za ktoré starostovia už dnes mohli svoje projekty realizovať. Navyše, oklieštila zoznam prijímateľov o tretí sektor, ktorý sa so svojimi projektami do jej výzvy nemôžu zapojiť. 1,1 milióna eur tak zostáva na účte jej úradu a regiónom ostali len oči pre plač.

V. Remišová: Skončili sme rozdeľovaním peňazí podľa straníckeho trička

Ďalšie klamstvo! Len v roku 2019 smerovalo na dotáciách do obce Spišský Hrhov, kde bol starostom jej dnešný poradca pre regionálny rozvoj, poslanec jej strany a budúci štátny tajomník Vladimír Ledecký minimálne 366 970 eur!

Mesto Lučenec, kde je primátorkou jej spolustraníčka a poslankyňa Alexandra Pivková, dostala v roku 2019 140 000 eur na zriadenie Centra rozvoja inovácií. A ďalší kandidát strany Za ľudí, ktorý je starostom obce Čirč na severovýchode Slovenska – Michal Didik, dostal pre svoju obec 30 000 eur na opravu interiéru kultúrneho domu.

A samozrejme, dotácie a finančnú podporu počas našej vlády dostávali aj iní dnes koaliční primátori a starostovia, napríklad pani Brisudová (OĽANO) z Poltára, ktorej mestu naša vláda priklepla 395 000 eur. A takto by som mohol pokračovať… Ale pani Remišová má žiaľ len svoje videnie sveta…

V. Remišová: Navštívili sme menej rozvinuté regióny, kde budeme smerovať intenzívnu pomoc

A tu pani Remišová jasne povedala, že ideme dávať svojim. Ako prvé mesto navštívila práve Lučenec, mesto, ktorému šéfuje jej stranícka kamarátka. Bola aj na samosprávnych krajoch v Banskej Bystrici v a Košiciach, kde sú koalícií blízki župani, rovnako ako v Humennom, kde je koaličný primátor. Pani Remišová tak dala jasne najavo, komu chce dávať peniaze!

A na záver: pani Remišová zabudla, že život na Slovensku nie je iba Bratislava a kraje či mestá, kde šéfujú jej kamaráti. Na Slovensku máme takmer 2800 obcí. Pani vicepremiérka, koľko z nich ste oficiálne navštívili? Takto sa, pani vicepremiérka, regionálny rozvoj nerobí…

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Remišová, falošná,nekompetentná, podrazácka persona , ktorá neviem či vie zvládnuť nejaku bábkovu inscenáciu. Vláda psychopata, samozrejme podporuje takéto neschopne individuá–vid košiar jeho poslancov a vládnu luzu podvodníkov, plagiatorníkov, mafiánov a jemu rovných person !!! A nakoniec to najlepšie, neschopná a nekompetentná- bábkoherečka,bola dnes menovaná za ministerku rezortu, ktorému absolutne , ale super absolutne nerozumie !!! Toto je výsledok vlády psychopata a zamilovanej občianky Caputovej, ktorá ju menovala do zbytočného ministerstva pre náš štát a absolutne ,vyhodené peniaze pre vznik tejto nepotrebnej inštitucie . V tejto suvislosti je Remišová a vyhodené peniaze zo strany štátu prednejšia, ako 1 200 000 dôchodcov,ktorým sa zamieta zaplatenie 13 dôchodku– lebo špajza je prázdna !!! Občanom ktorý pracovali pre našu Republiku,celý svoj plodný život !!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články