pondelok, 24 januára, 2022

Robert Fico si podpichol do Progresívneho Slovenska, Spolu a Za ľudí. Tieto slova by ste od neho necakali!

Posledné články

Robert Fico si podpichol do Progresívneho Slovenska. Spolu a Za ľudí. Tieto slova by ste od neho necakali!

Parlamentné voľby sú čoskoro za dverami a líder strany SMER-SD pravdepodobne cíti, že to také jednoduché nebude. S Progresívnym Slovenskom sa Ficov SMER-SD bije o prvé priečky. Na druhej strane to však nieje také ružové ako v minulosti. Sociálna Demokracia upadá postupne do zabudnutia a silnejší je predovšetkým trend liberálov. Fico sa však pravdepodobne len tak nevzdá a tentokrát to vo svojom blogu poriadne roztočil. Vyjadril sa ku novým politickým stranám ako Progresívne Slovensko, Spolu či Kiskovov stranou Za Ľudí. Podľa Fica lídri týchto strán dookola opakujú to iste a, že jedine, čo môže pomôcť Slovenskej republike je nová generácia politikov.

Vyjadril sa ku novym politickym stranam ako Progresivne Slovensko, Spolu ci Kiskovov stranou Za Ludi. Podla Fica lidry tychto stran dookola opakuju to iste a ze jedine co moze pomoct Slovenskej republike je nova generacia politikov.

Robert Fico si podpichol do Progresívneho Slovenska. Spolu a Za ľudí. Tieto slova by ste od neho necakali!

“Už ma doslova nudí neustále v slovenských médiách čítať, čo všetko prinesú pre Slovensko „noví politici“.

Ak by som sa spoliehal iba na mediálnu realitu, tak podľahnem pocitu, že na voličov čaká doslova raj pod Tatrami. Cez silné slová a delenie si v predstihu vrcholných funkcií v štáte vidím iba prázdne reči a gestá.

Argumentačnú nepripravenosť v politických diskusiách vydávajú za nový štýl akejsi „nepolitickej politiky“, bohatú politickú minulosť niektorých z nich (Beblavý) pretierajú novou farbou a spoliehajú sa, že Slovensko stratilo historickú pamäť. Fakty a realita však nepustia,” tvrdí expremiér Fico.

Fico na BLOGU potvrdzuje, ze prioritou SMERU je zvysovanie kvality zivota ludi

“Uvedomujeme si, že jednou z predvolebných tém bude aj kvalita zdravotníctva. V tomto kontexte sa uplynulý týždeň odohrali dve udalosti, ktoré nastavujú zrkadlo aj takzvaným novým politikom. Tým prvým je rozhodnutie súdu, ktorého verdikt ukončil dlhotrvajúci spor s oligarchami z Penty.”

“Osobne to považujem za naše politické víťazstvo. Pokým budeme pri moci, budeme vždy bojovať za to, aby čo najviac peňazí končilo v zdravotníctve, a nie v súkromných rukách. Ministerstvo zdravotníctva už pripravuje nové riešenia, ktoré by to zabezpečili a zároveň by boli v súlade s Ústavou SR. Sme totiž presvedčení, že peniaze musia zostať v slovenskom zdravotníctve a slúžiť na jeho rozvoj. Išli sme do tohto právneho stretu s Pentou napriek tomu, že nás opozícia presviedčala o zbytočnosti takéhoto kroku.”

Robert Fico si podpichol do Progresívneho Slovenska. Spolu a Za ľudí. Tieto slova by ste od neho necakali!

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/fico-uz-ma-unavuje-pocuvat-z-medii-o-novych-politikoch-ktori-maju-priniest-raj-pod-tatrami-len-si-v-predstihu-delia-funkcie-spoliehaju-sa-ze-sme-stratili-historicku-pamat/1828444

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Ale ved to Fico nepodpichol. To iba chce otvoriť oči ludom, ktori si fakt myslia, že urobia na Slovensku raj. A oni urobia raj iba USA. A na slovakov a Slovenky kašlu z vysoka. Ved sa treba odvdačiť tym, čo ich platia.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články