utorok, 18 januára, 2022

Robert Fico šokuje! “Je to zvláštne, ale súhlasím s Matovičom“

Posledné články

Robert Fico šokuje! Je to zvláštne, ale súhlasím s Matovičom

Toto šokujúce stanovisko dnes otvorene povedal líder SMER-SD a bývalý trojnásobný premiér Slovenskej republiky Robert Fico. Ten sa vyjadril k roztržke, ktorá vznikla medzi lídrom Olano Igorom Matovicom a hnutím Za Slušne Slovensko. Fico sa prekvapujúco zastal Igora Matovica, s ktorým dlhodobo zvádza boj.

Robert Fico šokuje! Je to zvláštne, ale súhlasím s Matovičom

“Všeličo by som očakával, ale že budem súhlasiť s pánom Matovičom, je pre mňa absolútne neuveriteľné.

Včera totiž vyslovil súhlas so stanoviskom Smeru, ktorý prezentujeme od vraždy novinára a jeho priateľky.

Iniciatíva Za slušné Slovensko, ktorá bola financovaná zo zahraničia, a ktorá stála za organizovanám protivládnych protestov, nie je žiadna občianska platforma. Je to obyčajná mládežnícka politická organizácia Trubanovej a Kiskovej strany. Strán, ktorých túžba po moci sa úplne vymyká z hraníc demokracie.

Podľa Fica boli ľudia oklamaní

Na jar minulého roka boli ľudia na námestiach poriadne oklamaní a zneužití. Cieľom organizátorov protivládnych demonštrácií nebolo vyjadrovanie súcitu a ľútosti, ale pád vlády, predčasné voľby a nástup súčasnej opozície. Keďže iniciatíve ZSS cieľ nevyšiel, politicky slúži ako mládežnícka organizácia a to politickým subjektom s ich čudným pozadím a financovaním.

Ak majú byť tieto Sorosove deti kádrovou rezervou Trubanovej a Kiskovej strany, všetci vieme, o čo v tejto krajine opäť ide. Do tohto kontextu zapadajú aj slávne výroky pána Trubana, že voliť majú iba ľudia, ktorí platia vysoké dane, lebo iba oni vedia, ako funguje svet. Alebo výrok pána Kisku, že ak opozícii nevyjdú voľby v marci 2020 podľa ich predstáv, treba urobiť revolúciu v uliciach.

Robert Fico šokuje! “Je to zvláštne, ale súhlasím s Matovičom“

Som a budem demokrat. Ani v čase, keď bol Smer sám vo vláde, sme nesiahli na žiadne demokratické hodnoty. A proti tejto vízii demokracie vzniká alternatíva, ktorá absolútne popiera hodnotu slobodných volieb. Takže, aby som týchto mocichtivých pánov presne pomenoval, pozdravím ich slovami “welcome boys” uzatvara Fico.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/fico-je-zvlastne-ale-suhlasim-s-matovicom-nasledne-tajomne-v-anglictine-pozdravil-trubana-s-kiskom/1830877

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články