nedeľa, 28 novembra, 2021

Robert Fico to natrel Kiskovi! Po týchto slovách bude Kiska peniť!

Posledné články

Robert Fico to natrel Kiskovi! Po týchto slovách bude Kiska peniť

Parlamentné voľby sú už za dverami a masívna politická propagácia politických strán naberá skutočne na obrátkach. Súčasný politický marketing pravice je nastavený na rôzne témy. Ide o predovšetkým o novú zmenu pre Slovensko. Na druhej strane politický marketing SMERU-SD je poukazovať na súčasných pravicových lídrov. SMER tak venoval video Richardovi Sulíkovi či satiricky naanimoval rozhádaných pravicových lídrov.

Tentokrát však Robert Fico okomentoval bilboard lídra Za Ľudí a bývalého prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku. Fico a Kiska sú už dlhodobo politickými nepriateľmi a ich boj pravdepodobne ešte neskončil. Podľa Roberta Fica si Kiska dovolil paradoxne ukradnúť volebný slogan sudcovi, ktorý ho súdil v pozemkovej kauze pod Tatrami. Podľa Fica je tak Kiska „Najbizarnejší plagiátor na Slovensku“.

Súčasná politická stratégia SMERU-SD je takto satiricky poukazovať na jednotlivých lídrov. Tentokrát je to o lídrovi Sulíkovi. Dočká sa takéhoto videa aj bývalý prezident a líder strany Za Ľudí Andrej Kiska?

Robert Fico to natrel Kiskovi! Po týchto slovách bude Kiska peniť

Status Roberta Fica dvihne tlak ex-prezidentovi Kiskovi

To, že sa Kiskovi nepáčila permanentná kritika zo strany SMER – SD za to, že je daňový, volebný a pozemkový podvodník sme si už zvykli. Ale to, že ukradne volebný slogan, a to dokonca sudcovi, ktorý ho súdil v pozemkovej kauze pod Tatrami, z neho robí najbizarnejšieho plagiátora na Slovensku a možno aj v širokom okolí

Robert Fico to natrel Kiskovi! Po týchto slovách bude Kiska peniť!

 

Zdroj: https://www.facebook.com/robertficosk/

Zdroj foto: Robert Fico a rok akcie. TASR, https://dennikn.sk/669793/fico-pouzil-v-slovo-cigan-kiska-varoval-pred-sirenim-nenavisti/

Andrej Kiska Foto: archív-Napalete, https://www.napalete.sk/je-velky-slavkov-poslednou-kauzou-inziniera-kisku/

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články