štvrtok, 27 januára, 2022

Róbert Fico vôbec nešetril Bélu Bugára. Už sa stratil aj v tej kukurici

Posledné články

Róbert Fico vôbec nešetril Bélu Bugára. Už sa stratil aj v tej kukurici.

Už dlhšiu dobú trvá nevraživosť mezdi Róbertom Ficom a Bélom Bugárom. Kedysi vládny spojenci sa rozhádali tesne pred voľbami. Fico nazval Bélu Bugára zdradcou so silným charakterom. Možno ide len o marketing, ako sa zo strany Bugára dostať do parlamentu. Dobre vieme, že sa Most-Híd na čele s Bélom Bugárom dostalo do parlamentu na to, ako kritizovalo stranu Smer-SD. Môže byť zrejme, že sa takto opäť snažia dostať do parlamentu.

Podľa prieskumov je strana Most-Híd na hranici zvoliteľnosti okolo trocha až piatich percent.

 

 

Róbert Fico vôbec nešetril Bélu Bugára. Už sa stratil aj v tej kukurici

Opozícia skončila svoje divadlo a rokovanie pokračovalo. Strana Smer-SD dala postaviť ďalšie dva rečnícke pulty a Peter Pellegrini mohol s Richterom pokračovať v schôdzi. Zákon sa prijal aj s hlasmi opozície. Tieto kroky komentujú takmer všetky média na Slovensku, Liberálne média kritizujú vládu a tie konzervatívne kritizujú opozíciu.

Jedno je, ale isté. Ľudia budú mať vianočný príspevok a ďalšie benefity. Po desiatich rokoch sme sa dočkali.
Čo, ale spraví opozícia? Dnes vieme, že opozícia podala na Ústavný súd svoje sťažnosti, ale nebola jediná. Proti konaniu opozície zakročila strana VLASŤ a ĽSNS. Strana ĽSNS sa rozhodol podať svoju žalobu na strany, ktoré sa zúčastnili blokovaniu demokratického volebné procesu. Podľa opozície však zo strany vlády nešlo o demokraciu. Beblavý hovoril o tom, že sa porušuje finančný strop, ktorý zaviedla vláda ktorá ho teraz porušuje. Išlo práve o ústavný zákon.

 

Rozčúlený Fico: Však zverejnite fotografie ako tam žrali pizzu na zmeny v Národnej rade

 

A čo občania?

Občania sa môžu len smiať pred obrazovakmi. Nejde o ľudí! Ide o divadlo pred voľbami?

 


Zdroj: hnonline.sk/parlamentne-volby-2020/2097544-fico-bugar-je-zradca-so-silnym-charakterom-vyzera-to-ze-sa-uz-stratil-aj-v-tej-kukurici
Foto: denniks,sk/wp-content/uploads/2019/12/FC8A9906-scaled.jpg

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články