Harabin: Rodina je základná bunka štátu | PICUS Capital
Image default
Slovensko

Harabin: Rodina je základná bunka štátu

Harabin: Rodina je základná bunka štátu

Rodina je základna bunka štátu
Rodina je základna bunka štátu

Prezidentské voľby 

Voľby za prezidenta Slovenskej republiky sa nenávratne blížia a s blížiacim termínom sa postupne na svetlo sveta objavujú aj dané sympatie. Sympatie k tradičnej rodine zhodnotil aj súčasný sudca najvyššieho súdu a kandidát za prezidenta Slovenskej republiky Štefan Harabin. Práve podľa Harabína je rodina základná bunka štátu. Harabin taktiež vo facebookovom statuse poďakoval starým rodičom za to aké je Slovensko a že vôbec ako krajina existujeme. Podľa Harabina je rodina aj slobodná matka či slobodný otec. S touto problematikou má sám Štefan Harabin skúsenosti a sám potvrdzuje, že to bolo jeho najťažšie obdobie.

Práve Štefan Harabin je ukážkou, ako by sa al prejavovať praví prezidentský kandidát. Ostatní prezidentský kandidáti akoby zabudli na ľudské a tradičné slová. Pre mnoho prezidentských kandidátov sa akoby začal boj za prezidenta nehľadiac na súčasné problémy Slovenskej republiky.

Mistrík favorit prezidentských volieb? 

Štefan Harabin sa nebojí ísť ani medzi ľudí, hovoriť o tradičných hodnotách či nakoniec skritizovať aj súčasných politických predstaviteľov. Harabín je neutrálnou osobnosťou, ktorá drží predovšetkým za spravodlivosť. Štefan Harabin môže byť čiernym koňom prezidentských volieb.

Práve on môže mať široké spektrum skrytých voličov, ktorí mu nakoniec svoj hlas dajú. Bratislavská kaviareň či Andrej Kiska by najradšej v prezidentskom paláci uvidel Zuzanu Čaputovú, Mistríka či Mikloška. Proti Harabinovi sa postupne začína vytvárať antikampaň. Paradoxom sú nízke preferencie Harabína v porovnaní s Mistríkom. Otázkou je, čoho sa tak boja pravicový liberáli ak je Mistrík taký favorit?

Harabin: Rodina je základná bunka štátu

„Milí priatelia, rodina je základná bunka štátu. Našim rodičom a starým rodičom vďačíme za to, kým sme – vďačíme im za Slovensko, ktoré pre nás v pote tváre budovali. To isté Slovensko, ktoré si požičiavame od svojich detí a vnúčat, aby sme im ho jedného dňa prenechali. V tom je naša nesmrteľná nádej a budúcnosť všetkých,“

„Áno, rodina – to je aj slobodná mamička s deťmi alebo otec vychovávajúci svojho syna sám (s tým mám určité skúsenosti a môžem Vám povedať, že to bolo najťažšie obdobie v mojom živote). No nepochybne sú ideálnou rodinou mama a otec, ktorí svoje deti vychovávajú v láske a harmónii spoločne,“

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/prezidentsky-kandidat-stefan-harabin-rodina-je-zakladna-bunka-statu/1464426

Súvisiace články

Kováč: Slovania sú menej uvedomelí ako západná Európa

Andrej

Podľa Nicholsonovej je SaS a Kiska svetlom na konci tunela

Andrej

80 percent Slovákov žije od výplaty k výplate…video vo vnútri

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..