piatok, 21 januára, 2022

Rozplakal sa! Rozsudok SMRTI pre nevinné obete? Krajči to nedokázal viac tajiť…

Posledné články

Rozplakal sa! Rozsudok SMRTI pre nevinné obete? Krajči to nedokázal viac tajiť!

TASR – Martin Baumann

Slovensko sa nachádza v najkritickejšej situácii aku mohlo kedy prežívať. Slováci pociťujú neistoty a naša krajina je zaradená medzi prvými v počte úmrtí na milión obyvateľov. K situácii sa vyjadril aj Marek Krajči. Sám tvrdil, že bol za tvrdšie obmedzenia. Dnes máme viac ako 8000 tisíc obetí a situácia je naďalej vážna.

„Priznanie od priameho účastníka činu, ešte stále ministra zdravotníctva Mareka Krajčiho. Vláda na svojom zasadnutí v decembri VEDELA, že ak neschváli tvrdý lockdown, budú umierať tisícky ľudí.
Je koniec hry na schovávačku, zhadzovanie viny jeden na druhého a vzájomné posielanie sa na kopanie hrobov. Návrh, pri ktorom minister zdravotníctva plakal, nepodporilo ani OĽaNO a ani premiér Igor Matovič“ poukazuje opozičná poslankyňa a bývalá ministerka Saková

„Vláda Slovenskej republiky absolútne zlyhala ako kolektívny orgán, ktorý sa má v kríze starať o zdravie a životy ľudí. Za toto raz musia niesť nielen politickú, ale aj trestnoprávnu zodpovednosť“ ukončila Saková

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články